کد خبر: 1753943/58 زمان: 11:01   1400/02/18 بازدید: 14,748

ترفند ویژه اکبرپور برای تهییج شاگردانش (عکس)

سرمربی تیم ماشین سازی ماموریت بسیار دشواری برای حفظ این تیم در لیگ برتر دارد اما در تلاش است تا بتواند این کار را انجام دهد.

به گزارش ورزش سه، تیم ماشین سازی تبریز در حال حاضر با 10 امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارد؛ این تیم برای بقا در لیگ برتر کار بسیار سختی دارد اما امیدوار است که بتواند با هدایت علیرضا اکبرپور به این مهم دست یابد.

 

علیرضا اکبرپور که پیش از بازی با آلومینیوم اراک، هدایت ماشین سازی را به عهده گرفت، در گام اول با سبزپوشان به نتیجه مساوی یک بر یک در خانه دست یافت و امشب شاگردانش را در دومین گام مقابل سایپا به زمین خواهد فرستاد.

 

 

 

 

تعطیلی بازی های لیگ با توجه به حضور نمایندگان ایران در آسیا فرصت خوبی بود که اکبرپور و دستیارانش به دست آوردند؛ آنها با توجه به لغو بازی هفته بیست و یکم شان مقابل تراکتور، توانستند به صورت فشرده به انجام تمرینات قدرتی و تاکتیکی پرداخته و خود را آماده هفته های سخت و پر فشار پیش رو نمایند.

 

علیرضا اکبرپور که در دوران بازی اش، بازیکنی تکنیکی و ریز نقش بود، در تمرینات ماشین سازی فراتر از یک سرمربی ظاهر شده و با پا به توپ شدن در کارهای تاکتیکی و درون تیمی، ضمن به رخ کشیدن آمادگی بدنی که موفق به حفظ آن شده، سعی در تهییج شاگردان خود دارد تا به این ترتیب بتواند آنها را با تمام قوا برای بازی های سختی که در پیش هست، آماده کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.