کد خبر: 1754100/42 زمان: 21:33   1400/02/18 بازدید: 18,277

آلفرد شرودر:

بارسلونا هنوز برای قهرمانی شانس دارد

آلفرد شرودر، دستیار رونالد کومان اعتراف کرد این بهترین عملکرد بارسلونا نبوده است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در شبی که موقعیت های زیادی روی دروازه اتلتیکومادرید خلق نکرد با تساوی بدون گل برابر این تیم متوقف شد تا سرنوشت قهرمانی را به دست دیگر مدعیان بسپارد. آلفرد شرودر در پایان این مسابقه مدعی شد برابر تیمی مانند اتلتیکو و با توجه به قدرت دفاعی حریف، شانس ساخت فرصت های فراوان وجود ندارد.

 

آلفرد شرودر گفت: "بازی دشواری بود، ما دو موقعیت خیلی خوب داشتیم که یکی نصیب لئو مسی و دیگری نصیب عثمان دمبله شد. در مقابل اتلتیکو نمی توانید موقعیت های زیادی ایجاد کنید زیرا آنها بسیار خوب دفاع می کنند. ما بهترین بازی خود را انجام ندادیم، اما هنوز در کورس مبارزه برای لالیگا شانس داریم.

 

 

اتلتیکومادرید خیلی به ما فشار نیاورد و آنها فضاهای داخل دفاع خود را خیلی خوب بسته بودند. بعضی اوقات برای یافتن این فضاها باید سریعتر جناح بازی را عوض کرده و توپ را سریعتر به حرکت درآورید تا این فضاها را در وسط محوطه حریف پیدا کنید.

 

ورود زودهنگام رونالد آرائوخو به میدان؟ او بازیکنی بسیار قوی و سریع است و آنها می خواستند به فضای موجود در خط دفاعی حمله کنند، پس ما تصمیم گرفتیم حملات اتلتیکومادرید را با ورود رونالد آرائوخو کنترل کنیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.