کد خبر: 1754110/42 زمان: 22:24   1400/02/18 بازدید: 5,694

اینتر 5 -1 سمپدوریا؛ قدرت نمایی قهرمان

اینتر با ارائه نمایشی فوق العاده موفق شد 1-5 سمپدوریا را مغلوب بکند.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر که هفته گذشته بعد از یک دهه قهرمانی خود در این فصل را مسجل کرده بود، امروز علیرغم نیمکت نشینی برخی بازیکنان اصلی خود با پنج گل سمپدوریا را مغلوب کرد.

 

اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه چهارم به گل اول دست یافت. ارسال عرضی اشلی یانگ را روبرتو گالیاردینی به خوبی قطع کرد و اینتر اینگونه موفق شد خیلی زود دروازه سمپدوریا را باز کند.

 

 

دقایقی بعد اشرف حکیمی با حرکتی انفرادی فرصت خوبی برای زدن گل دوم اینتر داشت، اما ضربه او بعد از برخورد به بازیکنان سمپدوریا با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 25 اینتر به گل دوم رسید. روی پاس دقیق گالیاردینی، الکسیس سانچس در سمت راست محوطه جریمه سمپدوریا در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با ضربه ای دقیق دروازه را باز کرد.

 

اما سمپدوریا در صدد جبران برآمده و در دقیقه 35 به گل اول دست یافت. ضربه عجیب آنتونیو کاندورا را سمیر هندانوویچ به شکلی عجیب دفع کرد و در ریباند کیتا بالده با ضربه ای محکم به طاق دروازه موفق به گلزنی شد.

 

 

اما اینتر یک دقیقه بعد به گل سوم دست یافت. ارسال اشرف حکیمی از سمت چپ با ضربه ای والی و فنی سانچس به گوشه دروازه همراه شد و اینتر برتری خود را به دو گل افزایش داد. در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و اینتر با برتری 1-3 راهی رختکن شد.

 

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که اینتر روی ارسال کریستن اریکسن فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه آکروباتیک آندره رانوکیا با عکس العمل آئودرو همراه شد.

 

اما در دقیقه 60 نیکو بارلای تازه وارد با پاس تماشایی خود فرصت خوبی برای آندره آ پینامونتی فراهم کرد تا او بعد از کنترل توپ با ضربه پای راست خود زننده گل چهارم لقب گیرد.

 

حملات اینتر ادامه یافت و در دقیقه 68 این تیم صاحب یک ضربه پنالتی هم شد که لائوتارو مارتینز پشت توپ قرار گرفته و موفق به زدن گل پنجم شد. در ادامه اینتر که از پیروزی خود اطمینان داشت جریان بازی را کنترل کرده و در نهایت با همان پنج گل سمپدوریا شکست داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.