کد خبر: 1754153/41 زمان: 00:46   1400/02/19 بازدید: 21,488

لگد ناخواسته زنده روح به پریرا؛

ماجرای جنجالِ وقت‌های اضافه در فولاد آره‌نا(عکس)

در وقیقه 90 دیدار فولاد و گل گهر بود که درگیری میان بازیکنان دو تیم نزدیک به 3 دقیقه از وقت بازی را به صورت تیم میزبان تلف کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بازی به دقیقه نود رسیده بود که آیاندا پاتوسی در حالی که گل گهری ها تازه یکی از حملات زهردارشان را تمام کرده بودند و برای طرح ریزی موج بعدی حمله در تلاش بودند، کنار خط طولی در نزدیکی های مرکز زمین توپ را از مدافع گل گهر عبور داد موفق به گرفتن خطا شد. در همین لحظات بود که تابلوی داور مسابقه نشان داد که 6 دقیقه وقت تلف شده برای این مسابقه که با یک گل به سود قرمزهای اهوازی در جریان بود، لحاظ خواهد شد.

 

 


فولادی ها که می خواستند سه امتیاز را بگیرند با کار خوب پاتوسی و تکنیک خوب این بازیکن توپ را به کناره های زمین بردند و آنجا موفق به گرفتن اوت شدند. پاتوسی البته بلافاصله پس از پاس خوبی که برای هم تیمی اش ارسال کرد با میلاد بدرقه تعویض شد ولی همچنان توپ در نزدیکی های منطقه کرنر تیم فوتبال گل گهر و در زمین این تیم حفظ شده بود.

 

 


پس از شروع مجدد بازی احمدرضا زنده روح درنهایت توپ را از لوسیانو پریرا که سعی داشت با تکنیک خود همچنان بازی را در گوشه زمین حفظ کند گرفت ولی وقتی قصد دور کردن توپ از آن منطقه را داشت، به دلیل خستگی ساق ها و دور شدن توپ از پاهایش، پای مهاجم برزیلی فولاد را زد؛ این شروع درگیری هایی بود که نزدیک به 2 تا 3 دقیقه طول کشید و با دخالت مستقیم بازیکنانی نظیر میلاد زکی پور و محمد آبشک شکل جدی تری به خود گرفت؛ حتی در این ثانیه ها مهدی هاشمی نسب هم پیش آمد و آبشک را از وسط مهلکه دور کرد ولی این درگیری ادامه داشت و درنهایت با کارت زردی که حاج ملک به زکی پور داد، کار دوباره از سر گرفته شد.

 


حالا تقریبا دقیقه 93 بازی هم تمام شده بود ولی داور مسابقه 3 دقیقه دیگر اجازه داشت توپ و بازی در جریان باشد و سرانجام در دقیقه 98 و در شرایطی که گل گهری برای ثبت تساوی در بازی به دنبال یک ارسال دیگر بودند، در سوت خود به نشانه پایان بازی دمید.

 

 


این نتیجه البته همانطور که قابل انتظار هم بود شب بسیار خوبی را برای شاگردان نکونام پس از کنار رفتن از رقابت های آسیایی رقم زد ولی در جبهه مقابل عکس این اتفاق رخ داد و شاگردان امیرقلعه نویی که به دنبال کسب چهارمین پیروزی پیاپی در سال 1400 بودند، با ناراحتی به تهران بازگشتند و دستشان از رتبه سوم کوتاه ماند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.