کد خبر: 1754159/30 زمان: 01:35   1400/02/19 بازدید: 7,905

لیورپول 2-0 ساوتهمپتون: امید سهمیه زنده ماند

لیورپول در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 2-0 ساوتهمپتون را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یورگن کلوپ که همچنان به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان هستند، در دیدار امشب موفق شدند با گل های سادیو مانه و تیاگو آلکانتارا به پیروزی برسند و امیدهای شان را برای رسیدن به چمپیونزلیگ زنده نگه دارند. 

لیورپولی ها بازی را بهتر آغاز کردند و بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی ابتکار عمل را در دست داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند. در ادامه بازی متعادل شد و بازیکنان میهمان هم پیش کشیدند و هر دو تیم حملات نصفه و نیمه‌ای روی دروازه هم داشتند اما نمی‌توانستند موقعیت گلزنی ویژه ای ایجاد کنند.

در دقیقه 24 بود که روی پاس پشت پای مانه، این دیوگو ژوتا بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه دقیقا به جایی رفت که فاستر انتظار آن را می کشید. 5 دقیقه بعد، روی یک ضدحمله خطرناک از ناتان تِلا، ساوتهمپتون صاحب موقعیت شد اما ضربه نهایی شه آدامز  را آلیسون با واکنش مناسب مهار کرد.

سرانجام در دقیقه 31 این لیورپول بود که به گل رسید. روی ارسال محمد صلاح از سمت راست بود که توپ روی تیر دوم به مانه رسید و او هم با ضربه سر دروازه را باز کرد.

 

 

در دقایق پایانی نیمه اول این بازیکنان ساوتهمپتون بودند که برای زدن گل تساوی پیش کشیدند وبیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و قرمزها با برتری 1-0 به رختکن رفتند.

نیمه دوم را هم لیورپولی ها بهتر آغاز کردند اما نتوانستند از این برتری استفاده کنند. در ادامه بازی متعادل شد اما باز هم موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. در دقیقه 70 بود که روی پاس اوبافمی، این دیالو بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را آلیسون به هر شکل ممکن به بیرون فرستاد.

هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، تلاش دو تیم برای رسیدن به گل بیشتر می شد تا اینکه در دقیقه 90، این لیورپولی ها بودند که به گل دوم رسیدند. این بار روی یک حرکت از سمت چپ و با پاس روبرتو فیرمینو بود که تیاگو پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

 

 

تلاش تیم میهمان برای جبران گل های خورده در ثانیه های پایانی ثمری نداشت و بازی با نتیجه 2-0 به سود لیورپول به پایان رسید.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.