کد خبر: 1754252/52 زمان: 19:26   1400/02/20 بازدید: 18,297

سومین گلزن اسپانیایی این فصل

مهاجمی که هنوز تیم لالیگایی را زنده نگه داشته

با وجود قرار گرفتن ایبار در قعر جدول لالیگا اما مهاجم اسپانیایی این تیم توانسته با نمایش های درخشان خود اندک شانس این تیم را برای بقا در بازی ها حفظ کند.

به گزارش "ورزش سه"، این یک فصل ویژه برای کیکه گارسیا بوده است. این مهاجم بهترین فصل خود را در لالیگا پشت سر می گذارد. او تا به اینجای فصل 12 گل به ثمر رسانده و باید گفت که توانسته تیمش را همچنان زنده نگه دارد.

 

کیکه گارسیا در سال 2016 به ایبار پیوست و توانست به آرزوی خود یعنی حضور در رقابت‌های لالیگا دست پیدا کند. کیکه نمونه بارز یک بازیکن با سبک سنتی است که بدون سر و صدای اضافی و هر جای زمین که حضور دارد خطر ایجاد می‌کند.

 

 

 

 

کیکه طی هر فصلی که در لالیگا به میدان رفته موفق به گلزنی شده است. همچنین به ثمر رساندن 35 گل در 149 بازی او را به بهترین گلزن تاریخ ایبار در تاریخ رقابت های لالیگا تبدیل کرده است.

 

او همچنین ثابت کرده که مهم ترین بازیکن این فصل ایبار بوده است. 12 گل در 33 مسابقه این بازیکن را به سومین گلزن برتر اسپانیایی لالیگا در این فصل تبدیل کرده و او را کنار مارکوس یورنته و رافا میر قرار داده است. در واقع تنها جرارد مورنو و ایاگو آسپاس بالاتر از او قرار دارند.

 

هفته گذشته ایبار در یک بازی شش امتیازی مقابل آلاوس قرار گرفت. گارسیا هرگز آن مسابقه را فراموش نخواهد کرد چراکه موفق به ثبت هت تریک شد و تیمش را در راه جنگ برای بقا در رقابت های لالیگا همچنان زنده نگه داشت؛ موضوعی که باعث شد دومین هت تریک کیکه در دوران حرفه ای خود به ثبت برسد.

 

 

 

 

گارسیا برای سرمربی ایبار یعنی خوزه لوئیس مندلیبار ازز اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده چرا که در 33 بازی از 34 مسابقه این فصل به میدان رفته است. او همچنین در 32 بازی به عنوان بازیکن اصلی حضور داشته است. کیکه به جز گل هایی که به ثمر رساند دو پاس گل نیز ارسال کرده تا موثرترین بازیکن ایبار باشد.

 

محتوای اختصاصی ورزش‌سه با همکاری رسمی لالیگا
This Content Is Provided By LaLiga In Partnership With Varzesh3

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.