کد خبر: 1754593/42 زمان: 19:10   1400/02/20 بازدید: 15,847

ستاره مورد علاقه سولسشر ماندنی شد

منچستریونایتد برای تمدید قرارداد ادینسون کاوانی، مهاجم گلزن و 34 ساله برای یک فصل دیگر به توافق دست یافته است.

به گزارش "ورزش سه"، فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی امروز مدعی شد ادینسون کاوانی، مهاجم اوروگوئه ای منچستریونایتد تصمیم گرفته در این باشگاه بماند و پیشنهاد تمدید قرارداد مدیران یونایتد را پذیرفته است. کاوانی باتجربه که روز یکشنبه با درخشش برابر آستون ویلا تعداد گل های خود را به 9 گل در لیگ برتر رساند، ظاهرا تصمیم گرفته که دوران حضورش در اولدترافورد را ادامه داده و برای یک فصل دیگر نیز لباس یونایتد را به تن بکند.

 

 

مدیران یونایتد به کاوانی پیشنهاد افزایش 2.5 میلیون پوندی دستمزد را داده اند که مورد قبول او قرار گرفته و این خبر به زودی به صورت رسمی اعلام خواهد شد. اوله گونار سولسشر، سرمربی یونایتد پیش از این چندین بار با مهاجم اروگوئه ای درباره ماندن در این باشگاه مذاکراتی داشته و در نهایت موفق به مجاب کردن کاوانی شده است.

 

کاوانی در حال حاضر هفته ای 200 هزار پوند دستمزد دریافت می کند و مدیران هفته ای 50 هزار پوند اضافی برای تمدید قرارداد برای یک سال دیگر به او پیشنهاد داده اند که به نظر مورد قبول او نیز قرار گرفته است. بدین ترتیب اخبار باگشت کاوانی به قاره آمریکای جنوبی و حضور در ترکیب بوکاجونیوزر برای فصل بعد منتفی شده و او حداقل یک فصل دیگر در انگلیس باقی خواهد ماند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.