کد خبر: 1754617/42 زمان: 20:43   1400/02/20 بازدید: 18,336

رسمی؛ قرارداد کاوانی با منچستریونایتد تمدید شد

ادینسون کاوانی، ستاره اوروگوئه ای و 34 ساله برای یک فصل دیگر قرارداد خود را با منچستریونایتد تمدید کرد

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه منچستر یونایتد اعلام کرد ادینسون کاوانی با تمدید قرارداد یک ساله موافقت کرده و بدین ترتیب این بازیکن تا ژوئن سال 2022 در این باشگاه باقی خواهد ماند. کاوانی در این فصل 15 گل در لباس شیاطین سرخ به ثمر رسانده و در بازی های منچستریونایتد در لیگ اروپا و لیگ برتر نقش مهمی داشته است.

 

ادینسون کاوانی بعد از تمدید قرارداد گفت: "در طول فصل علاقه زیادی به باشگاه در من ایجاد شده و من احساس نزدیکی عمیقی با هم تیمی هایم و افرادی دارم که اینجا در پشت صحنه کار می کنند. آنها هر روز انگیزه ای مضاعف به من می دهند و من می دانم که با هم می توانیم به دستاوردهای خاصی برسیم.

 

از همان لحظه اول که اعتماد سرمربی را احساس کردم. به عنوان یک بازیکن می دانید که این اعتماد و باور فرصتی مناسب برای بازی در بالاترین سطح را به شما می دهد و می خواهم از اوله گونار سولسشر به خاطر این رفتار تشکر کنم. از اینکه هواداران خیلی علاقه داشتند که من بمانم تحت تاثیر قرار گرفته ام و تمام تلاشم را در میدان انجام خواهم داد تا هواداران یونایتد را خوشحال و راضی بکنم. من هنوز نتوانسته ام در مقابل تماشاگران اولدترافورد بازی کنم و نمی توانم برای رخ دادن این اتفاق صبر بکنم."

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.