کد خبر: 1754968/29 زمان: 17:50   1400/02/22 بازدید: 19,040

نفس راحت زیدان با بازگشت یکی از مصدومان رئال

تمرین امروز رئال در حالی برگزار شد که بهترین اتفاق ممکن حضور آلوارو اودریوسولا بود.

به گزارش "ورزش سه"، پس از سه فصل پر فراز و نشیب آلوارو اودریوسلا در رئال، کمتر هوادار رئال تصور می کرد روزی از حضور این بازیکن در تمرین خوشحال شود ولی در شرایطی که رئال برای بازی فردا برابر گرانادا 5 مدافع اصلی خود را در اختیار ندارد، تمرین کردن اودریوسولا خبر بسیار خوشی برای کادر فنی بود.

 

 

 

 

رئال در یکی از حساس ترین بازی های فصل خود فردا باید به مصاف گرانادا برود و برای این بازی سرخیو راموس، رافا واران، دنی کارواخال، فرلاند مندی و لوکاس واسکز یعنی مدافعان اصلی خود را در اختیار ندارد.

تا دیروز گفته می شد اودریوسلا هم به این بازی نخواهد رسید ولی او امروز با تیم تمرین کرد تا زیزو نفسی به راحتی بکشد؛ با این حال سرمربی فرانسوی از ماروین پارک بازیکن تیم دوم رئال نیز برای بازی فردا دعوت خواهد کرد تا چیزی را به قضا و قدر نسپارد. به این ترتیب رائول مربی تیم دوم رئال برای بازی حساس پلی آف دسته دو مقابل ایبیسا یکی از بهترین مهره هایش را در اختیار نخواهد داشت.

 

 

 

 

اودریوسولا که فصل جاری 100 روز را به دلیل مصدومیت از دست داده، برابر سویا پس از مدت ها خوش درخشید و شاید اگر در سه بازی باقیمانده رئال نیز خوش بدرخشد، بتواند فصل بعد را نیز باقی بماند به خصوص اینکه تمدید قرارداد لوکاس واسکز با رئال، در هاله ای از ابهام است.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.