کد خبر: 1755071/52 زمان: 11:10   1400/02/23 بازدید: 35,830

فریم به فریم با درگیری عجیب کونته و لائوتارو(عکس)

لائوتارو مارتینز، ستاره آرژانتینی اینتر، بعد از تعویض بسیار عصبانی بود که عکس العمل او توسط آنتونیو کونته نیز بی جواب نماند.

به گزارش "ورزش سه"، با وجود اینکه قهرمانی اینتر در رقابت‌های سری آ قطعی شده اما همانطور که آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی با رم تاکید کرده بود آنها به مسابقات احترام گذاشته و با تمام قوا در بازی های باقیمانده خود حاضر می شوند؛ موضوعی که شب گذشته و در جریان پیروزی 3-1 نراتزوری برابر رم به وضوح مشاهده شد.

 

اما یک اتفاق عجیب در جریان بازی شب گذشته اینتر و رم رخ داد؛ جایی که آنتونیو کونته در دقیقه 35 نیمه اول الکسیس سانچز را از زمین مسابقه بیرون آورد و لائوتارو مارتینز را جایگزین او کرد. اما در نیمه دوم بازی لائوتارو که خودش به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود جای خود را آندره آ پینامونتی داد.

 

ستاره آرژانتینی که بعد از این تصمیم بسیار عصبانی به نظر می رسید، در حالی که به کونته چشم غره می‌رفت زمین مسابقه را ترک کرد. او همچنین بعد از بیرون آمدن ضربه محکمی به بطری آب کنار زمین زد و نهایتاً خشم ادامه دار لائوتارو باعث شد که آنتونیو کونته نیز نسبت به این مسئله واکنش نشان دهد و یک تنش لفظی بین این دو نفر شکل بگیرد‌.

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.