کد خبر: 1755125/29 زمان: 16:25   1400/02/23 بازدید: 11,032

روسونری راضی از براهیم

احتمال تمدید قرارداد قرضی بازیکن رئال با میلان

میلان از عملکرد براهیم دیاز راضی است و او را برای فصل بعد نیز می خواهد.

به گزارش "ورزش سه"، براهیم دیاز که ژانویه 2019 از سیتی به رئال مادرید پیوست؛ پس از یک سال و نیم ناموفق، در تابستان گذشته به صورت قرضی راهی میلان شد. به پایان فصل نزدیک شده ایم و براهیم توانسته در 25 بازی برای روسونری 4 گل بزند و 4 پاس گل بدهد. یک گل و پاس گل او در بازی دیشب برابر تورینو بود.

 

 

 

 

در واقع هرچند براهیم هرگز به یک بازیکن ثابت برای میلان تبدیل نشد ولی هر بار که در میدان بوده توانسته خوش بدرخشد. او در دو بازی اخیر میلان برابر یوونتوس و تورینو از ابتدا در ترکیب قرار داشت و موفق به زدن دو گل و ارسال یک پاس گل شد. در میلان از عملکرد براهیم رضایت دارند و طبق ادعای رسانه های ایتالیایی، در خواست تمدید قرارداد قرضی او را خواهند کرد.

 

 

 

 

نه تنها آمار و ارقام خوب براهیم که سبک و شیوه بازی او نیز میلانی ها را متقاعد به حفظ او کرده و با توجه به رقابت شدیدی که در رئال مادرید وجود دارد، احتمالا با درخواست میلان موافقت خواهد شد.

رئال قصد ندارد به شکل قطعی براهیم را از دست بدهد و روی او برای آینده حساب باز کرده ولی با وجود مارتین اودگارد، مارکو آسنسیو، وینیسیوس و رودریگو و در صورتی که زیدان به عنوان مربی فصل بعد نیز در رئال به کار ادامه دهد، بسیار بعید است که براهیم بتواند جایگاهی تثبیت شده در باشگاه مادریدی پیدا کند. خود او نیز از بازی برای میلان رضایت دارد و به احتمال زیاد فصل بعد نیز او را با پیراهن روسونری خواهیم دید.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.