کد خبر: 1755217/56 زمان: 22:58   1400/02/23 بازدید: 34,313

جوابیه استقلال درباره مدارک پزشک تیم (عکس)

باشگاه استقلال با انتشار مدارکی درخصوص مدارک پزشک تیم، نسبت به اظهارات رئیس ایفمارک واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، فردا دو تیم استقلال و پرسپولیس در یکی از حساس ترین دربی های سال های اخیر به مصاف هم می روند. در نشست خبری پیش از بازی، فرهاد مجیدی با انتقاد از دکتر زهره هراتیان رئیس ایفمارک، نسبت به عدم صدور مجوز حضور پزشک استقلال بر روی نیمکت، به شدت انتقاد کرد.


مجیدی در نشست خبری امروز گفت: الان خانم هراتیان چه کاره است که درباره نیمکت من تصمیم می‌گیرد؟ من به بزرگتر از او هم این اجازه را نمی‌دهم. پزشکی که برای تیم امید اجازه داشته، الان برای تیم ما اجازه نمی‌دهند؟ مدارکش را ای اف سی تائید کرده اما ایفمارک نه! چون من دکتر ایفمارک را به خاطر کیفیت پایین بیرون کردم، اجازه نمی‌دهید؟ اختیار نیمکت با سرمربی است و پزشک، ماساژور، رسانه، مربی و... همه با سرمربی است.

 


صحبت های مجیدی با واکنش هراتیان نیز روبرو شد. او گفت: طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و لیگ ایران، کسانی که وارد حوزه درمان می شوند باید حتما پزشک باشند و دارای مدارک حرفه‌ای در پزشکی. ایشان مدارکی که به ما دادند، برای دندان پزشکی بود که مسلما نمی‌توانستیم. گفتیم اگر مدرک معادل‌سازی که تاییدیه وزارت بهداشت را دارد به ما ارائه کنند که این اتفاق رخ نداد.

 


پس از این اتفاقات بود که باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای، اقدام به انتشار مدارک دکتر آقامحمد آبادی پزشک تیم کرد. در بیانیه رسمی آبی پوشان آمده است که بعد از اظهارات امروز زهره هراتیان در خصوص دکتر آبادی و طرح این ادعا از سوی هراتیان که ایشان تنها دندانپزشک هستند، باشگاه استقلال مدارک پزشکی دکتر آبادی را جهت تنویر افکار عمومی و شفاف سازی در ذهن هواداران عزیز منتشر کرد که به صورت پیوست قابل مشاهده است.

 


در ادامه بیانیه ذکر شده است: لازم به توضیح است که دکتر آبادی مدرک پزشکی خود را به عنوان پزشک عمومی ظرف مدت ۶ سال از دانشگاه هامبورگ گرفته‌اند و در ادامه و پس از ۴ سال تحصیل موفق به دریافت مدرک دندان پزشکی شده‌اند. ایشان پس از اخذ مدارک یاد شده، مدرک تخصص خود را در رشته جراحی فک و صورت در کشور آلمان اخذ کرده‌اند و کلیه مدارک ایشان در سازمان نظام پزشکی ایران تایید شده است.

 


آبی پوشان در انتهای این بیانیه نیز از تمامی ارکان ها درخواست همکاری داشته اند. در بند پایانی بیانیه آمده است: باشگاه استقلال از همه اشخاص در نهادهای تصمیم گیر انتظار همکاری در چارچوب قوانین موجود را دارد تا عملکردها در اذهان عمومی تعبیر به کارشکنی نشود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.