کد خبر: 1755254/30 زمان: 02:38   1400/02/24 بازدید: 21,298

گرانادا 1-4 رئال: نبرد قهرمانی ادامه دارد

رئال مادرید در دیداری خارج از خانه مقابل گرانادا به پیروزی 4-1 رسید.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان زین الدین زیدان که همچنان به دنبال قهرمانی در رقابت های این فصل لالیگا هستند، امشب برابر گرانادا به پیروزی رسیدند تا در دو هفته مانده به پایان فصل، همچنان در فاصله دو امتیازی اتلتیکو مادرید صدرنشین بمانند.


دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 14 بود که روی ارسال رودریگو از سمت راست، بنزما می توانست با ضربه سر گل اول بازی را به ثمر برساند اما واکنش خوب سیلوا، دروازه گرانادا را بسته نگه داشت.

حملات رئال ادامه پیدا کرد و سرانجام این تیم در دقیقه 17 به گل رسید. روی پاس عالی میگل گوتیرز، مدافع چپ رئال، به پشت مدافعان حریف بود که مودریچ صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم از زاویه ای نه چندان مناسب کار را تمام کرد.

 

 

بعد از این گل بازیکنان گرانادا پیش کشیدند و در دقیقه 23 روی ارسال دیمتری فولکیه، این پوئرتاس بود که صاحب موقعیت شد اما به دلیل برخورد توپ به دست او، داور بازی را متوقف کرد.

در ادامه این بازیکنان میزبان بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند؛ هرچند نمی‌توانستند موقعیت چندانی روی دروازه رئال ایجاد کنند. در مقابل در دقایق پایانی رئالی ها بار دیگر بر بازی مسلط شدند و سرانجام در وقت های تلف شده به گل دوم رسیدند. این بار روی یک حرکت خوب از سمت راست بود که رودریگو با یک فرار تند و تیز صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم، اختلاف را به دو گل افزایش داد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

 

 

نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشت؛ هرچند فشار چندانی روی دروازه حریف وارد نکردند. در دقیقه 56 بود که وینسیوس صاحب موقعیت شد اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که سیلوا حضور داشت.

در ادامه بازی متعادل شد و در دقیقه 67، ارسال خطرناک سورو روی تیر دوم به سوارز رسید اما ضربه او از کنار دروازه رئال به بیرون رفت.

سرانجام در دقیقه 71 بود که خورخه مولینا توانست قفل دروازه رئال را باز کند. روی یک حرکت خوب تیمی بود که سوارز صاحب موقعیت شد اما ضربه او را کورتوا برگشت داد ولی توپ برگشتی مقابل مولینا قرار گرفت و او هم به راحتی کار را تمام کرد.

 

 

اما در دقیقه 74 بازیکنان رئال بار دیگر اختلاف را به دو گل افزایش دادند. روی یک حرکت تیمی حساب شده، توپ با پاس ادن هازارد درون محوطه جریمه به اودریوسولا رسید و او هم با یک ضربه پای چپ تماشایی توپ را به طاق دروازه گرانادا کوبید.

 

 

یک دقیقه بعد بنزما گل چهارم را برای رئال به ثمر رساند. روی ارسال بلند کاسمیرو به پشت محوطه جریمه گرانادا، سیلوا که برای دفع توپ از دروازه خارج شده بود، دچاراشتباه شد و بنزما با یک ضربه مطمئن، دروازه خالی را باز کرد.

 

 

در دقایق باقی مانده بازیکنان گرانادا تلاش زیادی کردند تا از سنگینی شکست‌شان کم کنند و صاحب یکی دو موقعیت خوب هم شدند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه 4-1 به سود رئال به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.