کد خبر: 1755374/34 زمان: 18:09   1400/02/24 بازدید: 4,343

سومین گل وینگر آلومینیوم برای مس (عکس) 

شب گذشته مس کرمان در هفته بیست و چهارم لیگ یک در استادیوم سردار جنگل رشت در برابر چوکا به نتیجه ی مساوی یک بر یک دست یافت. 

به گزارش "ورزش سه"، تیم چوکا در این بازی با وجود اینکه سرمربی خود را به دلیل درگیری با کرونا در اختیار نداشت ارایه گر بازی خوبی در برابر صدرنشین بود و ابتدا به گل رسید و در ادامه شاید اگر یک لحظه دروازه بان تیم چوکا در مهار توپ بهتر عمل می کرد این تیم بازی را با برتری یک بر صفر به پایان می برد. محمد علی نژاد وینگر راست مس کرمان که در تعطیلات زمستانی به جمع شاگردان رضا مهاجری ملحق شده و  در دور رفت بازی ها برای آلومینیوم اراک بازی می کرد یک لحظه از اشتباه دروازه بان چوکا در دفع توپ و غفلت مدافعان تیم میزبان استفاده کرد  و توپ را تبدیل به گل کرد تا مس کرمان بعد از تجربه ی تلخی که در برابر خوشه طلایی داشت از این بازی یک امتیاز کسب کند. 

 

این سومین گل محمد علی نژاد برای مس کرمان بود. او که فصل گذشته بهمراه آلومینیوم اراک صعود به لیگ برتر را تجربه کرد اینبار مصمم است با گل هایی که می زند و موقعیت هایی که خلق می کند به همراه مس کرمان صعود به لیگ برتر را تجربه کند. نکته ی جالب اینکه او در شرایطی دروازه ی چوکا را باز کرد که به خاطر مصدومیت با سر بانداژ شده بازی می کرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.