کد خبر: 1755436/41 زمان: 21:48   1400/02/24 بازدید: 4,476

ذوب آهن در ادامه مسیر موفق می شود؛ 

الهویی: برای پیاده شدن برنامه ها تعویض کردیم 

مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان می گوید این تیم روند خوبی دارد و ابراز امیدواری کرد در بازی های آینده نیز تیم با تاکتیک مورد نظر امیرقلعه نویی به مسابقات وارد شود.

 به گزارش "ورزش سه"، سعید الهویی سرمربی تیم فوتبال گل گهر در نشست خبری پس از بازی مقابل ذوب‌ آهن، در نشست خبری اینطور حرف هایش را آغاز کرد و گفت: مقابل یکی از تیم‌های خوب لیگ بازی کردیم، تیمی که در بازی قبلی مقابل استقلال نشان داد  چقدر به ذهنیت آقای حسینی نزدیک شده است. ما یک پیروزی خوب به دست آوردیم. با توجه به ساختار ذوب‌آهن این موضوع را پیش‌بینی می‌کردیم، موقعیت‌های زیادی ایجاد نکنیم اما به حریف هم موقعیت ندادیم و توانستیم با یک گل برنده میدان باشیم.


مربی گل گهر با اشاره به ادامه کار این تیم در رقابت های لیگ یک عنوان کرد: امیدوارم این مسیر را که آقای قلعه‌نویی ترسیم کرده به خوبی پیش ببریم. به آقای حسینی تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم این تیم در ادامه موفق خواهد بود. از تیم خودمان هم تشکر می‌کنم. بعد از باخت مقابل فولاد، بچه‌ها به فرم خوب خود برگشتند و سعی کردند بار تیم را روی دوش بکشند و در این بازی جبران کنند. خدا را شکر که به روند خوب خودمان برگشتیم.


از مربی گل گهر در مورد تغییر تاکتیک تیم در نیمه دوم و سه تعویض همزمان تیم پرسیده شد و او در واکنش به این سوال بیان کرد: قلعه‌نویی برنامه خوبی برای تعویض دارد. اتفاقات نیمه اول برنامه‌های ما را در بخش تهاجمی برآورده نکرد، بنابراین او سعی کرد با 3 تغییر تاکتیکی شکل متفاوتی را ارائه دهد و با همان ترکیبی که می‌خواستیم به گل رسیدیم. در نیم فصل دوم دست قلعه‌نویی باز است و براساس عملکرد بازیکنان ترکیبات مختلفی را وارد زمین می‌کند.


از الهویی در مورد گلزاری بازیکن سیرجانی گل گهر پرسیده شد که در نیمه دوم وارد زمین شد. مربی آبی های سیرجانی در واکنش به این سوال که آیا این بازیکن می تواند بیشتر بازی کند، توضیح داد: گلزاری کاپیتان اول و از بازیکنان باکیفیت ماست. ما با او بارها درباره سیدجلال حسینی صحبت کرده‌ایم؛ مهران باید جایگاه سیدجلال در پرسپولیس را در گل‌گهر داشته باشد، یعنی رهبری تیم فارغ از اینکه چه تایمی بازی کرده است. این ذهنیت کاپیتانی در او خوب شکل گرفته و به ما در کنار سایر بزرگان تیم کمک می‌کند.


بخش بعدی حرف های مربی گل گهر در رابطه با فوتبالیست های سیرجانی بود و اضافه کرد: نکته دیگر اینکه خوب است فوتبالیست‌های سیرجانی پیشرفت کنند اما باید بدانیم رسیدن به این فضا و جایگاه نیاز به زمان دارد. اول باید بازیکنان را از جوانان توسعه داد، این موضوعی است که در باشگاه رخ داده و قلعه‌نویی نیز از بازیکنان جوان و مستعد سیرجان استفاده کرده است. آینده تیم متعلق به بازیکنان شایسته سیرجانی و سایر بازیکنانی است که جان‌شان را برای تیم بدهند. این نکته بسیار مهم است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.