کد خبر: 1755666/56 زمان: 16:28   1400/02/25 بازدید: 44,833

نمره قبولی کادرفنی استقلال در دربی 95 (عکس)

استقلال علی رغم شکست در دربی 95 مقابل پرسپولیس، اما عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت و می توانست بازنده دربی نباشد.

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی در سومین تجربه اش به عنوان سرمربی استقلال در شهرآورد 95، مغلوب یحیی گل محمدی شد تا سرمربی پرسپولیس برای نخستین بار، طعم پیروزی در دربی تهران را بچشد و مجیدی نیز اولین باخت را تجربه کند.


مجیدی که برای این دیدار تدابیر موثری اندیشیده بود، با سیستم 3 دفاعه و 5 هافبک وارد زمین مسابقه شد ضمن اینکه قایدی و مطهری نیز به عنوان حمله وران استقلال، در این مسابقه انجام وظیفه کردند. انتخاب این سیستم برای دیدار مهمی مانند دربی تهران، نیاز به شجاعت بالایی داشت که سرمربی آبی پوشان آن را انجام داد.


تاکتیک های مدنظر مجیدی و کادرفنی او در نیمه نخست، به خوبی جواب داد و خط میانی پرسپولیس در موقعیت سازی برای مهاجمین تیمش ناکام بود. بازی خوانی خوب استقلالی ها منجر به انجام دو تعویض در بین دو نیمه از سوی یحیی گل محمدی شد و او با ورود فرشاد فرجی و میلاد سرلک به جای نعمتی و کامیابی نیا، سعی در تغییراتی در ساختار تیمش داشت.

 

 

 


آن طراوت و خط حمله قدرتمندی که در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا منجر به پیروزی های پرسپولیس و به زانو درآوردن حریفان آسیایی شد را در این دیدار به چشم ندیدیم که علت آن، اجرای خوب نکات تاکتیکی از سوی استقلالی ها در درون زمین مسابقه بود که توسط کادرفنی طرح و برنامه ریزی شده بود.

 


با وجود اینکه استقلال دربی 95 را با شکست پشت سر گذاشت، اما نباید از بازی خوب آبی پوشان به راحتی گذشت. آنها در چندین مرحله فرصت گلزنی و به تساوی کشاندن بازی را داشتند. به هر حال نمی توان از بازی خوب استقلال و نمره قبولی کادرفنی به راحتی گذشت که علی رغم شایستگی و ارائه بازی خوب، دست خالی زمین مسابقه را ترک کردند.

 

عکسها: رضا سعیدی پور - امیرحسین خیرخواه

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.