کد خبر: 1755675/39 زمان: 17:18   1400/02/25 بازدید: 24,294

هیچ‌ تیمی به اندازه پیکان از داوری ضرر نکرده است

تارتار: آقای خورشیدی! لطفا برنده دربی باشید

سرمربی پیکان تهران گفت: من برای آقای کمالوند احترام قائلم، اما ای کاش او این حرف‌ها را روز قبل از بازی بر زبان نمی‌آورد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار در آستانه دیدار پیکان و سایپا در هفته بیست و سوم لیگ برتر درباره شرایط تیمش عنوان کرد: خوشبختانه از نظر فنی شرایط خوبی داریم. هفته گذشته یک بازی سنگین را مقابل تراکتور انجام دادیم. با اینکه در آن مسابقه شایسته پیروزی بودیم اما از فرصت هایمان خوب استفاده نکردیم و در نهایت آن بازی با تساوی به پایان رسید. با این حال سعی کردیم از نظر روانی و روحی بازیکنان را آماده مسابقه با سایپا کنیم و امیدوارم یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم.


وی درباره مسابقه با سایپا و این مساله که تیم حریف در کورس ماندن در لیگ برتر قرار دارد، بیان کرد:‌ما به جایگاه سایپا در جدول رده بندی توجه نمی‌کنیم. همیشه بازی کردن با تیم هایی که در پایین جدول قرار دارند سخت‌تر است. سایپا در شرایط کنونی چیزی برای از دست دادن ندارد و بی‌محابا به دنبال نتیجه گیری خواهد بود. با این حال تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم روز خوبی را مقابل این تیم داشته باشیم و با 3 امتیاز زمین بازی را ترک کنیم.


سرمربی پیکان درباره اظهارات فراز کمالوند همتایش در سایپا درباره مسائل داوری و اینکه آیا این صحبت‌ها تاثیری روی داور بازی فردا نمی‌گذارد، تاکید کرد: من برای آقای کمالوند احترام قائلم و برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنم، اما ای کاش او این حرف‌ها را روز قبل از بازی بر زبان نمی‌آورد.


تارتار ادامه داد: آقای اشکان خورشیدی از داوران باتجربه و باکلاس فوتبال ایران محسوب می‌شود و سوابقش برای همه روشن است. با این حال ایشان هم انسان و جایزالخطا هستند و وقتی سرمربی حریف اینگونه درباره داوری های لیگ برتر صحبت می‌کند، ممکن است از نظر روانی روی ذهن داور تاثیر بگذارد.


وی تاکید کرد: اگر بخواهیم درباره اشتباهات داوران صحبت کنیم، باید بگویم که هیچ تیمی به اندازه پیکان در این فصل از اشتباهات داوری متضرر نشده است. در همین بازی گذشته با تراکتور هم یک پنالتی ما گرفته نشد اما اعتراضی نکردیم و حرفی نزدیم تا تمرکز داوران خوبمان از بین نرود. من شک ندارم آقای خورشیدی و کمک هایشان تلاش خواهند کرد تا در دربی کوچک تهران بهترین عملکرد را داشته باشد و از ته دلم آرزو می‌کنم ایشان برنده بازی فردا باشند.


سرمربی پیکان در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: من از همه داوران لیگ برتر خواهش می‌کنم که به پیکان به عنوان یک تیم خنثی نگاه نکنند. ما امسال یک مجموعه یکدست و همدل هستیم که برای رسیدن به ایده‌آل‌ها تلاش می‌کنیم. از مدیریت باشگاه گرفته تا کادرفنی و اجرایی و بازیکنان همه نفرات جوانی هستند و تلاش خواهیم کرد تا پیشرفت کنیم. کل مجموعه پیکان می‌خواهند تا پایان فصل در همه بازی ها توانایی هایشان را نشان بدهند و خواهشم این است که داوران عزیز لیگ برتر نیز این موضوع را درک کنند و برای برقراری عدالت در مسابقات تلاش خود را به کار بگیرند.


تارتار در پایان افزود: بی تردید بازی پیکان و سایپا به عنوان یک دربی کوچک شهر تهران اهمیت ویژه‌ای برای هردو تیم دارد. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود و شاهد یک بازی جذاب وزیبا از دو تیم باشیم و هر تیمی که لیاقت و شایستگی‌اش را در زمین داراست به برتری برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.