کد خبر: 1755730/52 زمان: 21:59   1400/02/25 بازدید: 23,296

راشفورد:

رونی و رونالدو دو بازیکن محبوب من بودند

مارکوس راشفورد در پرسش و پاسخی اینستاگرامی به یک سوال پاسخ جالبی داد.

به گزارش "ورزش سه"، مارکوس راشفورد در سن 23 سالگی یکی از بهترین و محبوبترین بازیکنان منچستریونایتد محسوب می شود و بسیاری معتقد هستند اگر اوضاع همینگونه برایش پیش برود، او می‌تواند جا پای بزرگان تاریخ این باشگاه بگذارد.

 

اما مارکوس راشفورد در یک پرسش و پاسخ اینستاگرامی پاسخ جالبی به یک سوال داد. در واقع ستاره انگلیسی منچستریونایتد تیم شش نفره رویای خود را اینگونه ترسیم کرد: " بله من می‌خواهم اکثر بازیکنان بزرگی که با تماشای آن ها بزرگ شدم را در تیمم قرار دهم. من احتمالاً داوید دخیا را درون دروازه قرار می دهم اما قطعاً رقابت تنگاتنگی بین او و ادوین فن درسار وجود دارد. هنگامی که من کودک بودم فن درسار یکی از بهترین دروازه بانان جهان بود اما بازی کنار داوید نیز فوق‌العاده بوده است بنابراین من او را در این پست قرار می دهم.

 

 

 

 

در خط دفاعی ریو فردیناند را انتخاب می کنم و پل اسکولز را جلوی او قرار خواهم داد. همچنین رایان گیگز را در سمت راست، رونالدو را در سمت چپ و وین رونی را به عنوان مهاجم قرار می دهم. من خودم را فعلاً در این ترکیب قرار نمی دهم"

 

راشفورد در یک مقطع کوتاه این فرصت را داشت در کنار وین رونی بازی کند. او در ادامه پیرامون این موضوع گفت: " رونی و رونالدو دو بازیکن محبوب من به حساب می آمدند که دائماً در حال پیشرفت بودند. می‌توانم بگویم فرصت بازی در کنار فردی مثل رونی باورنکردنی بود."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.