کد خبر: 1755744/56 زمان: 23:41   1400/02/25 بازدید: 18,247

قضاوت داوران ایرانی در مقدماتی جام جهانی

فغانی در کره جنوبی، بنیادی فر در قطر

فدراسیون جهانی فوتبال داوران ایرانی را برای قضاوت 3 گروه از مرحله مقدماتی جام جهانی در آسیا انتخاب کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون  جهانی فوتبال، فیفا تصمیم گرفته است تا از داوران ایرانی برای قضاوت در مرحله مقدماتی جام جهانی استفاده کند. مسابقات انتخابی جام جهانی قطر در آسیا در حالی در 8 کشور بصورت متمرکز برگزار می شود که 3 تیم داوری از ایران جهت قضاوت در این مسابقات مهم حضور خواهند داشت.


علیرضا فغانی به‌همراه محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی در گروه H این مسابقات به کره جنوبی می روند. دیدارهای این گروه با حضور تیم‌های لبنان، کره شمالی، ترکمنستان، سریلانکا و کره جنوبی برگزار می شود. موعود بنیادی فرد به‌همراه علی میرزابیگی و سعید قاسمی در گروه E به کشور قطر سفر کرده و بازی‌های تیم‌های عمان، هند، افغانستان، هند و قطر را قضاوت می کنند.


حسن اکرمی با همراهی علیرضا ایلدروم و حسن ظهیری داوری تک بازی ژاپن و میانمار را در ژاپن قضاوت برعهده دارد. همچنین پیام حیدری به عنوان داور چهارم در این مسابقه حضور دارد. ناظر داوری از کشور عراق و نماینده مسابقه از هند انتخاب شده است.


این مسابقات از تاریخ 13 الی 25 خرداد به‌طور همزمان در 8 گروه برگزار خواهد شد که تیم ملی ایران در گروه C در کنار عراق، بحرین، کامبوج و هنگ کنگ حضور خواهد داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.