کد خبر: 1755760/47 زمان: 02:02   1400/02/26 بازدید: 83,142

آسیب دیدگی من درمان ناپذیر است

پادووانی:هرگز نخواهم توانست دوباره راه بروم

پادووانی مدافع سابق استقلال از روزهای سخت خود روی ویلچر می‌گوید و از این‌که باشگاه استقلال چهار سال پس از این مصدومیت سخت، همچنان توجهی به او ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، لئوناردو پادووانی، مدافع سابق استقلال، فولاد، نفت تهران و سپاهان، یکی از مدافعان مستحکم خارجی شاغل در فوتبال ایران بود که پس از مصدومیت شدید در جریان بازی استقلال - فولاد در سال 1396، برای همیشه فوتبال را کنار گذاشت و حالا در 37 سالگی، روی ویلچر گذران عمر می‌کند.

 

او در تمام این سال‌ها، باشگاه استقلال را به کم‌کاری در عمل به تعهداتش محکوم کرده و حالا از طریق شکایت در فیفا، به دنبال غرامت از باشگاه آبی پوش پایتخت است و در گفتگو با ایسنا، از واژه «شرم آور» در توصیف برخورد مدیران استقلال استفاده کرده است.

 

* همیشه به تعهداتم عمل کردم اما...
بعد از مصدومیت تاکنون هیچ حمایتی از باشگاه استقلال ندارم. آسیب دیدگی من بسیار جدی است که باعث شده روی ویلچر بنشینم. باشگاه استقلال قصد دارد با من تماس بگیرد تا از وضعیت من با خبر شود اما من بسیار ناراحت هستم زیرا زمانی که در استقلال بازی می‌کردم، همیشه به عنوان یک ورزشکار به تعهدات خود عمل کردم ولی در چنین زمان‌هایی (مصدومیت) باشگاه حمایت لازم را از من نمی‌کند.

 

* هیچ راهی نیست که بتوانم راه بروم
حقیقتا آسیب دیدگی من درمان ناپذیر است. بنابراین شرایط امروز من این است که باید با ویلچر زندگی کنم. هیچ راه درمانی وجود ندارد که من را وادار به راه رفتن مجدد کند. درمان من فیزیوتراپی است که فقط در کیفیت زندگی به من کمک می‌کند. فیزیوتراپی به من کمک می‌کند تا بتوانم روی تحرکات بدنی‌ام کنترل داشته باشم و دردهای بدن‌ام را تسکین دهد و به انتقال من از ویلچر به تخت و ماشین کمک می‌کند. این کارها را باید تا آخرین روز زندگی‌ام مکررا انجام دهم.

 

* مشکل استقلال در داخل باشگاه است
بازیکنانی که در آن زمان در استقلال بازی می‌کردند، همیشه تلاش داشتند که نام استقلال را در اولویت امور قرار دهند. مشکل استقلال مدیریت در داخل این باشگاه است. باشگاهی به بزرگی استقلال باید توسط افرادی اداره شود که فوتبال را می‌فهمند و می‌خواهند این باشگاه رشد کند. مشکلاتی مانند نداشتن کمپ تمرینی مناسب و تاخیر در پرداخت دستمزدها بر دردهای استقلال می‌افزاید و به این دلایل است که این تیم نمی‌تواند به مقامی دست پیدا کند.

 

* استقلال باید شرم کند
من در تقابل با استقلال در رابطه با هزینه‌های درمانم به فیفا مراجعه کردم و همان‌طور که می‌دانید من در بازی برای باشگاه آسیب جدی دیدم و اکنون نیز هزینه‌های شخصی که روی ویلچر زندگی می‌کنم بسیار زیاد هستند. هزینه‌هایی مانند فیزیوتراپی، تهیه دارو ، غذا و موارد ریز و درشت دیگر. در حقیقت باشگاه استقلال باید از تلاش برای پرداخت نکردن هزینه‌های من شرم داشته باشد و خیلی بهتر خواهد بود که این باشگاه مبالغ را پرداخت کرده و در صورت نیاز نیز در دسترس باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.