کد خبر: 1756269/29 زمان: 15:26   1400/02/28 بازدید: 222,430

باید به پسرم بازی بدهی

حیرت‌انگیز؛ فیکس‌شدن پسر 126کیلویی مالک باشگاه

در دسته 2 فوتبال چین شاهد اتفاقی بی سابقه هستیم. اعمال قدرت مالک یک باشگاه برای بازی دادن به فرزندش همه را شگفت زده کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، خرید یک باشگاه فوتبال در دنیا امری مرسوم است که می تواند هم سودآور باشد و هم اینکه برای مالک، ضرر مالی هنگفتی به همراه داشته باشد. سوای ریسک خرید یک باشگاه فوتبال، معمولا شاهد این هستیم که مالکان باشگاه های خصوصی با اعمال نظر در تصمیمات کادر فنی هم خبرساز می شوند. در فوتبال چین این روزها شاهد یک نمونه عجیب از این مساله هستیم.

 

 

 

 

هی شویهوا میلیونر 35 ساله چینی با خرید باشگاه دسته دومی زییو کوژو سرمربی تیمش هونگی هوانگ را مجبور کرده تا در تمام بازی ها به فرزندش بازی بدهد. پسر مالک باشگاه اما با فیزیک بدنی غیرمتعارف و وزن 126 کیلویی به سوژه خنده در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.

سواستفاده از قدرت از سوی مالک و مجبور کردن مربی به بازی دادن به پسر 126 کیلویی خود، امری شاید بی سابقه در فوتبال دنیا باشد.

 

 

 

 

 

داستان به همینجا نیز ختم نمی شود. مالک باشگاه که نامش در فهرست تیم دیده می شود، در بازی اخیر برابر سیچوان و پس از مصدومیت یکی از بازیکنان، خود در وقت های اضافه و با شماره 10 وارد میدان شد و دقایقی هم بازی کرد که این هم در نوع خود جالب توجه است.

لازم به ذکر است که باشگاه زیبو کوژو پس از 5 بازی با کسب تنها 1 امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.