کد خبر: 1756279/29 زمان: 16:10   1400/02/28 بازدید: 45,657

در مصاحبه با لایواسکور

رونالدو: امباپه یا هالند؟ انتخاب سخت است ولی....

کریستیانو رونالدو از تماشای بازی های کیلیان امباپه و ارلینگ هالند هیجان زده است ولی هشدار داد که باید روند خوب شان را برای سال ها ادامه دهند.

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی برای بیش از 10 سال تمام جوایز فردی را بین خود تقسیم کردند و ستاره های بزرگی در آتش این رقابت سوختند ولی هر دو به سال های پایانی فوتبال نزدیک می شوند و در این مدت، دو سال نیز قافیه را به لوکا مودریچ(2018) و روبرت لواندوفسکی(2020) باخته اند.

 

 

 

 

اکنون به نظر می رسد نوبت به دو ستاره جوان دیگر رسیده تا قدم در جای مسی و رونالدو بگذارند. دهه پیش رو می تواند متعلق به کیلیان امباپه و ارلینگ هالند باشد. امباپه چند سالی است خود را به ستاره ای بزرگ تبدیل کرده و هالند نیز از فصل گذشته وارد جمع بزرگان شد.

 

 

 

 

رونالدو در مصاحبه با لایو اسکور و در مورد این دو بازیکن آینده دار گفت:« انتخاب بین امباپه و هالند کمی دشوار است. واقعا نمی توان گفت کدام یک بهتر از دیگری است ولی به شخصه از ظهور نسلی جدید از ستاره ها مثل امباپه و هالند هیجان زده ام.»

 

رونالدو ادامه داد:« برخی از بازیکنان یکی دو فصل عالی را سپری می کنند و سپس دچار افت می شوند. مهم این است که یک بازیکن، فصل پشت فصل بدرخشد و روند عالی خودش را برای سال ها حفظ کند. اینگونه می توان تبدیل به یک افسانه در فوتبال شد و البته همه می دانیم که اصلا کار ساده ای نیست.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.