کد خبر: 1756313/52 زمان: 18:44   1400/02/28 بازدید: 14,352

قطعی‌شدن جدایی داوید لوئیز و واکنش احساسی آرتتا

جدایی داوید لوئیز از آرسنال قطعی شد و میکل آرتتا نیز واکنش احساسی نسبت به این مسئله نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، دو سال پس از انتقال به آرسنال، داوید لوئیز در پایان فصل و به شکل آزاد از جمع توپچی ها جدا خواهد شد. در واقع لوئیز و آرسنال طی هفته های گذشته مذاکراتی با یکدیگر انجام دادند اما این نتیجه حاصل شد که جدایی به نفع هر دو طرف است.

 

 

 

 

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال درباره جدایی داوید لوئیز گفت: " او بازیکنی است که در فوتبال همه چیز را برده است و من این شانس را داشتم که 18 ماه با او کار کنم و واقعاً از آن لذت بردم. من واقعاً فکر می‌کنم لحظات خوبی را در کنار یکدیگر پشت سر گذاشتیم و واقعاً برای ما مفید بود، دوستش داریم و قدرش را می دانیم."

 

آرتتا در ادامه گفت: "من از او تشکر می‌کنم و برای او در فصل آینده بهترین ها را آرزو می کنم. ما در چند ماه گذشته صحبت‌های بسیار واضحی با یکدیگر انجام دادیم. ما سال گذشته تصمیم بسیار دشواری اتخاذ کردیم و موفق شدیم با وجود تمام مشکلات به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا او را یک فصل دیگر نگه داریم. او بهترین تلاش خود را انجام داده است و سعی می کنم تا جایی که ممکن است به وی کمک کنم. باشگاه نیز همین طور.

 

 

 

 

در واقع بعد از مذاکرات به این نتیجه رسیدیم که بهترین کار جدایی است. من چیزهای زیادی از او یاد گرفتم و حالا بسیار ناراحتم چرا که از نظر عاطفی شما با بازیکنان ارتباط زیادی برقرار می کنید."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.