کد خبر : 1757420 | 03 خرداد 1400 ساعت 18:34 | 153.1K بازدید | 59 دیدگاه

عطش شاگردان یحیی برای صدرنشینی در اصفهان

اعلام ترکیب پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن

شاگردان یحیی گل‌محمدی با توجه به مصدومیت و محرومیت چند بازیکن خود با تغییراتی در ترکیب برابر حریف خود به میدان خواهند رفت.

اعلام ترکیب پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن

به گزارش "ورزش سه" پرسپولیس در شرایطی امشب مقابل ذوب‌آهن در اصفهان صف‌آرایی خواهد کرد، که سرخ‌پوشان نسبت به دیدارهای قبلی باید در خط دفاعی‌شان تغییراتی را انجام دهند؛ چرا که سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی به دلیل محرومیت جایی در فهرست امروز تیم‌شان ندارند و یحیی گل‌محمدی باید چاره‌ای برای غیبت کاپیتان تیمش بیاندیشد.

 

حامد لک، گلر شماره یک این تیم بعد از نیمکت نشینی در دیدار جام حذفی برابر شاهین بندرعامری امروز بار دیگر به ترکیب اصلی بازگشته و برابر ذوب آهن و خط حمله این تیم قرار خواهد گرفت.لک در این بازی به دنبال سیزدهمین کلین‌شیت خود در لیگ بیستم است؛ کلین‌شیتی که البته این‌بار سخت‌تر هم به دست خواهد آمد، چرا که او وظیفه سنگین‌تری در رهبری خط دفاعی تیمش در غیاب سیدجلال حسینی دارد اما لک می‌خواهد تلافی دور رفت را انجام بدهد و مقابل ذوب‌آهن موفق شود دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

 
در خط دفاعی و در غیاب سیدجلال حسینی، بار دیگر کمال کامیابی‌نیا به قلب دفاع باز گشته و در کنار حسین کنعانی‌زادگان زوج خط دفاعی سرخ‌پوشان را شکل می‌دهد؛ وحید امیری در پست دفاع چپ برای جدال امروز گزینه اول یحیی‌ست. مهدی شیری هم که در جدال با شاهین بندرعامری نمایش خوبی از خود نشان داد، دفاع راست امروز سرخ‌پوشان خواهد بود.

 

 

در میانه میدان زوج میلاد سرلک و احمد نوراللهی حضور خواهند یافت و دو بال تهاجمی و تکنیکی این تیم احسان پهلوان و مهدی ترابی وظیفه بازیسازی و ایجاد موقعیت را برعهده خواهند داشت. احسان پهلوان که سابقه حضور در ذوب آهن را در کارنامه دارد و از این تیم به پرسپولیس پیوسته، امروز از انگیزه‌های خاصی در فولادشهر برخوردار خواهد بود و باید منتظر نمایش او در جدال با سبزپوشان بود.

 

در خط حمله نیز با مصدومیت شهریار مغانلو، زوج عیسی آل کثیر و امید عالیشاه برابر حریف حاضر خواهند بود. عالیشاه بعد از مصدومیت و غیبت در بازی قبلی، اکنون به ترکیب اصلی بازگشته و در پیشانی خط حمله باید دید اینبار عملکرد او در کنار آل کثیر به چه شکل خواهد بود.

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن:


حامد لک
کمال کامیابی‌نیا
محمدحسین کنعانی‌زادگان
وحید امیری
مهدی شیری
میلاد سرلک
احمد نوراللهی
مهدی ترابی
احسان پهلوان
عیسی آل‌کثیر
امید عالیشاه

دیدگاهها