کد خبر: 1757902/1 زمان: 13:08   1400/03/05 بازدید: 23,960

تهدید اریک بایی؛

مدافع ناراضی یونایتد: اگر بازی نکنم، می روم

اریک بایی، ستاره ساحل عاجی منچستریونایتد، به رغم اینکه قرارداد جدیدی با شیاطین سرخ امضا کرده است، تهدید کرد که این تیم را ترک خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، اریک بایی به منچستریونایتد اخطار داده است که اگر فصل بعد به عنوان بازیکن ثابت برای این تیم به میدان نرود، با وجودی که به تازگی قرارداد جدیدی با باشگاه امضا کرده است، از شیاطین سرخ جدا خواهد شد.

منچستریونایتد با قراردادی 36 میلیون یورویی در تابستان سال 2016 اریک بایی را از ویارئال به خدمت گرفت و او نیز با هدایت ژوزه مورینیو یک فصل اول بسیار درخشان را در اولدترافورد پشت سر گذاشت و به همراه شیاطین سرخ قهرمان کارابائو کاپ و لیگ اروپا شد.

از آن زمان به بعد اما بایی که مدام با مشکل عدم آمادگی مواجه بوده نتوانسته است تا در ترکیب یونایتد جای ثابتی داشته باشد و موفقیت نخستین فصل را تکرار کند. بایی در فصل 21-2020 نیز یک مصدومیت دیگر را تجربه کرد تا باز هم نتواند در ترکیب یونایتد جای ثابتی برای خود دست و پا کند.

 

 

با وجود مصدومیت های پیاپی اما اوله گنار سولسشر، سرمربی فعلی یونایتد، تصمیم گرفت که همچنان اعتماد خود به این بازیکن را حفظ کند و یونایتد قرارداد جدیدی تا سال 2024 با این بازیکن امضا کرد.

بایی اما می گوید که در صورتی که فصل بعد در ترکیب ثابت منچستریونایتد قرار نگیرد به این قرارداد پایبند نخواهد ماند و گزینه های دیگری را در نظر خواهد گرفت.

 

بایی گفت: "شرکت کردن در رقابت ها همیشه برای پیشرفت خوب است. من فقط می گویم در صورتی می خواهم بمانم که شانس بازی کردن داشته باشم. نمی خواهم که در یک بازی از ابتدا به میدان بروم و در پنج بازی دیگر نیمکت نشین باشم.

اگر چنین اتفاقی بیافتد من به دنبال راه حل دیگری خواهم گشت. قرارداد جدید خوب است اما اگر به من بازی نرسد من هم آماده بررسی پیشنهادات دیگر خواهم بود."

 

 

این مدافع 27 ساله در این فصل به دلیل مصدومیت و همچنین ابتلا به کرونا، تنها در 20 بازی برای یونایتد به میدان رفت، اما در سه بازی از چهار بازی آخر یونایتد در لیگ برتر، از ابتدا در زمین حاضر بوده است.

بایی می گوید که پس از اعتماد به نفسی که از صحبت با سولسشر به دست آورد، تصمیم گرفت که قرارداد جدید با یونایتد را امضا کند.

بایی افزود: "من با سولسشر صحبت کردم و او گفت که می خواهد من بمانم. مهمترین چیز امضای قرارداد جدید نبود، بلکه مکالمه ای بود که ما با هم داشتیم. ما نشستیم و حرف زدیم و او به من گفت که از من چه انتظاری دارد و اینکه می خواهد به کارم در یونایتد ادامه دهم."

بایی امیدوار است که بتواند در فینال لیگ اروپا برابر ویارئال از ابتدا به میدان برود. او در هفته های اخیر و با توجه به مصدومیت هری مگوایر، دقایق بیشتری برای شیاطین سرخ بازی کرده و آماده است که در ورزشگاه گدانسک در لهستان برابر تیم سابق خود بازی کند.

بایی اضافه کرد: سوسلشر هنوز چیزی به ما نگفته اما من در شرایط خوبی هستم و امیدوارم که برابر ویارئال از ابتدا به زمین بروم."

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.