کد خبر: 1758011/52 زمان: 21:22   1400/03/05 بازدید: 40,474

با اعلام پائولو مالدینی؛

رسمی؛ پایان کار جان‌لوئیجی دوناروما در میلان

پائولو مالدینی، مدیر ورزشی باشگاه میلان، تایید کرد که جان لوئیجی دوناروما به عنوان بازیکن آزاد این تیم را ترک خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، از ماه‌ها قبل شایعات زیادی در رابطه با آینده جان لوئیجی دوناروما مطرح شده بود. ابتدا رسانه های ایتالیایی از تمایل این دروازه بان ملی پوش به ادامه دادن با روسونری خبر می دادند اما در ادامه مشخص شد که دو طرف بر سر مسائل مالی با یکدیگر اختلاف دارند.

 

 

 

 

در واقع گزارش ها حاکی از آن بود که مینو رایولا، مدیر برنامه دوناروما خواستار حقوق 10 میلیون یورویی برای این دروازه بان شده است اما در سمت مقابل میلان حاضر نیست بیش از 8 میلیون یورو در سال به او بپردازد؛ موضوعی که باعث شد اختلافات بین دو طرف به اوج خود برسد و نهایتاً پائولو مالدینی لحظاتی پیش اعلام کند که دوناروما می تواند به شکل آزاد از میلان جدا شود.

 

پائولو مالدینی در این باره گفت: " فکر می کنم باید از همه بازیکنانی که این فصل باورنکردنی را ساخته اند تشکر کنیم. دوناروما یک رهبر و اغلب یک کاپیتان بود.  مردم برای درک معنای حرفه ای بودن و این که باید آماده جابجایی بازیکنان باشند مشکل دارند و پذیرش این برای آنها دشوار است.

 

ما باید نسبت به کسانی که چیزهای زیادی به میلان داده اند و هرگز به ما بی احترامی نکرده اند احترام بگذاریم.  مسیرها متفاوت است. من فقط می توانم بهترین ها را برای او آرزو کنم ."

 

 

 

 

گفتنی است بر اساس شایعاتی که در رسانه‌های ایتالیایی مطرح شده باشگاه یوونتوس از بیشترین شانس برای به خدمت گرفتن جان لوئیجی دوناروما برخوردار است و احتمالاً بیانکونری مقصد بعدی این گلر ملی‌پوش خواهد بود؛ هر چند که شایعاتی پیرامون علاقه بارسلونا به این بازیکن نیز وجود دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.