کد خبر: 1758471/56 زمان: 17:09   1400/03/08 بازدید: 15,014

دومین روز از جنجال انگلیسی ها در پرتغال

درگیری ادامه دار هواداران چلسی و سیتی (عکس)

هواداران چلسی و من سیتی در آستانه فینال لیگ قهرمانان اروپا، برای دومین روز متوالی در خیابان های پورتو با یکدیگر درگیر شدند.

به گزارش "ورزش سه"، تنها چند ساعت تا برگزاری دیدار فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپا باقی مانده است و دو تیم انگلیسی منچسترسیتی و چلسی در استادیوم دراگو شهر پورتو به مصاف هم می روند اما طرفداران دو تیم برای دومین روز متوالی با یکدیگر درگیر شدند.

 


در حالیکه دو شب پیش ویدیوهایی از درگیری عجیب میان طرفداران دو تیم در خیابان های پورتو توسط رسانه Record پرتغال منتشر شد، اکنون تصاویر دیگری از درگیری های فیزیکی میان هواداران چلسی و منچسترسیتی در رسانه ها منتشر شده است.

 


صحنه های شرم آوری که از نزاع میان طرفداران دو تیم در کنار رودخانه دورو منتشر شده، باعث تأسف رسانه های اروپا شد. باندهایی از طرفداران دو تیم که با نوشیدن مشروبات الکلی، با پلیس درگیر شدند و نیروی ضدشورش پورتو نیز مجبور به استفاده از باتوم جهت متفرق کردن اغتشاشگران شد.

 


تصاویری از طرفداران دو تیم در حین درگیری های فیزیکی و در حال رد و بدل کردن مشت و لگد در اطراف رودخانه دورو پورتو منتشر شده و برخی تصاویر نیز افرادی را نشان می دهد که لیوان های پلاستیکی نوشیدنی را به سمت یکدیگر پرتاب می کنند. 

 


پلیس برای متفرق کردن هواداران مجبور به استفاده از پلیس ضدشورش شد و گفته می شود که دو هوادار پس از درگیری در نزدیکی ایستگاه راه آهن سائو بنتو زخمی شده اند.

 


یک افسر پلیس در این خصوص گفت: هواداران انگلیسی تمام روز مشروبات الکلی می نوشند و برخی از آنها سعی در به راه انداختن درگیری های فیزیکی کرده اند. اما ما جلوی آنها را گرفته ایم. به آنها هشدار داده شده است که در صورت تکرار این رفتار، به زندان خواهند افتاد.

 


اولین بار نیست که هواداران انگلیسی درگیری های خیابانی را در کشورهای دیگر شکل می دهند. آنها در خلال لیگ ملت های اروپا در تابستان 2019 نیز باعث درگیری های خیابانی شده بودند. در دیدار امشب، حدود 16،500 هوادار اجازه ورود به ورزشگاه را دارند اما تعداد بیشتری از آنها برای حمایت از تیم های خود راهی پرتغال شده اند.

 


نکته مهم دیگر این است که از ساعت 22:30 قانون منع تردد در شهر پورتو اجرا می شود و پلیس نگران است در صورتی که بازی به وقت های اضافه یا ضربات پنالتی کشیده شود، قادر به کنترل خیل عظیم هواداران دو تیم نخواهد بود چرا که در آن صورت، بازی در زمان های منع رفت و آمد به دلیل اپیدمی ویروس به اتمام می رسد و هواداران منچسترسیتی و چلسی در آن ساعات وارد خیابان های شهر خواهند شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.