کد خبر: 1759923/34 زمان: 11:13   1400/03/16 بازدید: 7,530

سیستم بازی تیم ملی تغییر نمی کند 

سیستم بازی تیم ملی در دیدار با بحرین تغییر نخواهد کرد. 

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی در مصاف با هنگ کنگ بازی را 2-4-4 شروع کرد  که این شیوه در زمان حمله 2-4-4 لوزی بود اما در زمان دفاع احمد نورالهی و سعید عزت الهی روی یک خط بازی می کردند و آرایش تیم 2-4-4 خطی می شد. 

 

شاید تصورها بر این است چون تیم ملی با هنگ کنگ بازی داشت با این شیوه فوتبال کرد و به دلیل سختی بازی با بحرین آرایش تیم 4-2-3-1 خواهد شد به خصوص که تیم ملی در گذشته بارها و بارها با این شیوه بازی کرده است. اما خبرهای رسیده از اردوی تیم ملی حاکی از آن است اسکوچیچ برنامه ای برای تغییر سبک بازی تیم ملی ندارد و تنها ترکیب تیم ملی به نسبت بازی با هنگ کنگ تغییراتی خواهد داشت که سرمربی تیم ملی حتی در کنفرانس خبری بعد از بازی با هنگ کنگ بدان اشاره کرد. 

 

در شیوه ای که اسکوچیچ برای تیم ملی تعریف کرده هافبک های کناری به سمت داخل بازی می کنند تا خط را به مدافعان کناری بدهند. از اینرو تیم ملی در میانه ی میدان با تراکم بازیکن روبرو است و از سویی دو هافبک کناری موظف هستند به هنگام دفاع به تیم ملی کمک کنند در حالی که اگر قرار بود به عنوان وینگر بازی کنند شاید به بهانه ی حضور متعدد در حمله و یا خستگی به عقب بر نمی گشتند. البته تغییر سبک بازی تیم ملی در جریان مسابقه طبیعی است و گاهی شرایط مسابقه ایجاب می کند که اسکوچیچ بر خلاف برنامه های از پیش تعیین شده کار را دنبال کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.