کد خبر: 1760061/56 زمان: 01:19   1400/03/17 بازدید: 16,049

طارمی و بهترین زمان برای شکستن طلسم گلزنی

مهدی طارمی در دیدار حساس امروز مقابل بحرین به همراه سردار آزمون، یکی از امیدهای اصلی گلزنی است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های ملی ایران و بحرین امشب و در دیداری حساس از مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2022 در استادیوم ملی بحرین به مصاف هم می روند. مسابقه ای که روی سرنوشت صعود یا حذف یکی از دو تیم تأثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

 

 


مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو که فصل بسیار خوبی را در پرتغال و فوتبال اروپا گذراند، در بازی با هنگ کنگ انتظارات را برآورده نکرد که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، این بازیکن با ذخیره انرژی خود، به دنبال تلاش حداکثری در جدال با بحرین بوده و به همین دلیل برای جلوگیری از مصدومیت یا خستگی، خود را مهیای جدال امشب کرده است.

 


طارمی هر چند در بازی دوستانه با ازبکستان موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه این تیم را باز کند اما آخرین گل او برای ایران در بازی های رسمی به 606 روز پیش و بازی رفت مقابل کامبوج برمیگردد که این بازیکن در استادیوم آزادی تهران، گل چهارم ایران را وارد دروازه حریف کرد.

 

 

 


از آن زمان تاکنون طارمی در بازی با بحرین، عراق و هنگ کنگ در دیدارهای رسمی در امر گلزنی ناکام بوده و حالا بهترین فرصت برای مهاجم بوشهری تیم ملی مهیا شده است تا با باز کردن دروازه تیم میزبان، راه صعود ایران به مرحله اصلی مقدماتی جام جهانی را هموار کند.

 


پس از درخشش طارمی در پورتو و فوتبال اروپا و باز کردن دروازه تیم های بزرگی نظیر چلسی و یوونتوس، اکنون علاقه مندان به فوتبال انتظار دارند تا در یکی از حساس ترین مقاطع تیم ملی در سالهای اخیر، طارمی با گلزنی مقابل بحرین و عراق به کمک تیم ملی بیاید.

 

 

 


گرفتن میزبانی از ایران و برگزار کردن دیدار حساس امشب در استادیوم ملی بحرین و طلسم سالها عدم پیروزی در خاک این کشور، باعث شده است تا انگیزه ملی پوشان و از جمله مهدی طارمی در بیشترین میزان خود قرار داشته باشد تا شاگردان اسکوچیچ با کسب 3 امتیاز حساس و مهم، شانس های خود برای صعود به عنوان تیم نخست را افزایش دهند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.