کد خبر: 1760078/1 زمان: 09:16   1400/03/17 بازدید: 18,069

پس از خراب کردن پنالتی؛

خشم ساوت‌گیت از کاپیتان؛ دیگر تکرار نخواهد شد

جوردن هندرسون، کاپیتان دوم انگلیس، در بازی دوستانه برابر رومانی پس از اینکه با اصرار بر زدن پنالتی نتوانست توپ را گل کند، اکنون باید با خشم گرت ساوت‌گیت، سرمربی سه شیرها، رو به رو شود.

به گزارش "ورزش سه"، گرت ساوت گیت پس از پیروزی انگلیس برابر رومانی، در یک بازی دوستانه در راه آماده‌سازی برای رقابت های یورو، که به لطف تک گل کاپیتان مارکوس راشفورد به دست آمد، به جوردن هندرسون، کاپیتان دوم این تیم، اخطار داده است که دیگر تکرار چنین مضحکه ای را بر سر زدن ضربه پنالتی تحمل نخواهد کرد.

 

 

راشفورد که برای نخستین بار بازوبند کاپیتانی تیم ملی کشورش را به بازو داشت توانست با گلزنی از روی نقطه پنالتی انگلیس را جلو بیندازد اما ضربه پنالتی دوم را هندرسون خراب کرد.

ساوت گیت پس از بازی فاش کرده است که هندرسون اصلا قرار نبوده ضربه پنالتی بزند. پس از تعویض راشفورد و جیمز وارد-پروس، دومینیک کالورت-لوین نفر بعدی در لیست پنالتی‌زنان انگلیس بود، اما هندرسون، که تاکنون برای انگلیس گلزنی نکرده، توپ را از او گرفت.

 

 

ساوت‌گیت پس از مسابقه گفت: "من نمی توانم اوضاع پنالتی را توضیح دهم، مارکوس و جیمز در ابتدا دو گزینه معرفی شده برای پنالتی زدن بودند و هر دو از زمین بازی خارج شدند. با توجه به اوضاع انتظار داشتم که دومینیک ضربه پنالتی را بزند. اما در آن لحظه هندرسون در زمین کاپیتان بود و کسی بود که تصمیم گرفت.

اگر من جای دومینیک بودم، به عنوان مهاجم نوک، به این آسانی تصمیم هندرسون را نمی پذیرفتم. ما در تمرین ضربات پنالتی بسیار سخت‌کوش بوده ایم. اصلا انتظار نداشتم چنین اتفاقی بیافتد. اصلا انتظار ندارم که این اتفاق دوباره تکرار شود. دفعه بعد از لیست استفاده خواهیم کرد."

 

 

این نخستین بار بود که هندرسون پس از مسابقه لیورپول مقابل اورتون در 20 فوریه و پس از جراحی کشاله ران، بازی می کرد. او در بین دو نیمه برای انگلیس به میدان رفت و پس از تعویض مارکوس راشفورد، کاپیتان تیم شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.