کد خبر: 1760301/34 زمان: 09:33   1400/03/18 بازدید: 68,694

بهانه‌های عجیب بحرینی‌ها؛ حمله به سرمربی تیم 

بحرین چون در بازی رفت در برابر ایران پیروز شده بود تصور می کرد در بازی برگشت هم به‌راحتی ایران را شکست خواهد داد در حالی که نتیجه بازی دور رفت تنها یک اتفاق بود. 

به گزارش "ورزش سه"، برگزاری بازی برگشت دو تیم در شرایط آب و هوایی گرم و شرجی منامه کار را برای هر دو تیم سخت کرده بود اما با این حال تیم ملی با بازی منطقی ای که در نیمه نخست ارایه داد و تغییر روند بازی در نیمه دوم 3 بار به گل رسید و حریف را قاطعانه شکست داد. این برد پیش از اینکه به حساب ضعف بحرینی ها نوشته شود باید به حساب بازی خوب تیم ملی به خصوص در نیمه دوم نوشته شود. اما رسانه های بحرین در تحلیل این برد سعی کرده اند بدون اشاره به بازی خوب تیم ملی فوتبال ایران سرمربی تیم ملی بحرین را مقصر جلوه دهند! 

 

روزنامه الوطن بحرین در تحلیل این بازی می نویسد: ترکیب انتخاب شده از سوی هولیو سوزا باعث شکست بحرین و دریافت 3 گل شد. این ترکیب نتوانست عملکرد مطلوبی را به نمایش بگذارد و شکست 3 بر صفر باعث شد موقعیت بحرین در جدول رده‌بندی گروه C آسیا برای صعود به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 با گرفتاری مواجه شود. بحرین با بازی در کناره‌ها، ارسال سانتر و شوت از پشت محوطه جریمه در نیمه نخست برای گلزنی تلاش کرد. در این نیمه شاهد عقب‌نشینی نسبی بحرین به نیمه زمین خود بودیم و می‌خواست فضای بازی روی بازیکنان ایران را ببندد، هر چند بحرین در خط دفاعی مرتکب اشتباهاتی شد. در نیمه دوم بحرین رنج زیادی از ناکارآمدی خطوط دفاعی، میانی و حمله‌اش کشید. این افت باعث رسیدن ایران به 3 گل شد. تعویض‌‌های سوزا هم برای تغییر شرایط کلی بحرین نتیجه نداد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.