کد خبر: 1760468/52 زمان: 23:58   1400/03/18 بازدید: 24,902

پدیده جوان رئال مادرید و قدردانی ویژه از مارسلو

میگل گوتیرس، پدیده جوان رئال‌مادرید، می‌گوید در طول فصلی که گذشت مارسلو بیشترین حمایت را از او کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، در فصلی که گذشت رئال مادرید به شکل عجیب و غریبی با مصدومیت های متوالی بازیکنان خود دست و پنجه نرم کرد و همین موضوع باعث شد که زین الدین زیدان برخی از بازیکنان آکادمی را به تیم اصلی دعوت کند که یکی از آنها میگل گوتیرس بود.

 

گوتیرس در فصل 21-2020 اولین بازی رسمی خود را برای تیم اصلی رئال مادرید انجام داده و حالا از توصیه های مارسلو به خود قدردانی کرده است. گوتیرس گفت: "همه در تیم اصلی بسیار از من حمایت کرده اند، به خصوص بازیکنان آکادمی که می دانند که حضور در تیم اول چه معنایی دارد.

 

 

 

 

و من همچنین از مارسلو بسیار سپاسگزارم زیرا من در پست وی بازی می کنم و او کسی است که بیشتر به من مشاوره می دهد و همیشه اولین کسی است که به من کمک می کند."

 

گوتیرس همچنین در مورد حضور در ترکیب تیم اول رئال مادرید به عنوان یک بازیکن آکادمی گفت: "هر بازیکن آکادمی چنین لحظه ای را در خواب می بیند. بعد از این همه کار و تلاش من پاداش آن را دریافت کردم. من آن را به عنوان چیزی بسیار خاص و زیبا به خاطر می آورم. من کنار بهترین های جهان هستم و به کار خود ادامه خواهم داد تا بتوانم سال های بیشتری این تجربه را داشته باشم."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.