کد خبر: 1760655/56 زمان: 21:55   1400/03/19 بازدید: 38,262

دو بازیکن الشرطه، مقابل هنگ کنگ غایب هستند

سه عراقی در خطر محرومیت مقابل ایران

تیم ملی عراق در حالی با 2 بازیکن غایب مقابل هنگ کنگ حضور پیدا می کند که 3 بازیکن اصلی این تیم در آستانه محرومیت مقابل ایران قرار دارند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی عراق روز جمعه و از ساعت 21 به وقت تهران، در هفتمین دیدار خود از مرحله مقدماتی جام جهانی 2022، به مصاف هنگ کنگ می رود که آنها در این بازی دو بازیکن اصلی خود را به همراه ندارند.


روزنامه بغداد تودی در این خصوص نوشت: علاء موهاوی و امجد عطوان دو بازیکن اصلی تیم ملی به دلیل دریافت کارت زرد مقابل کامبوج، دو اخطاره شده و نمی توانند عراق را در بازی روز جمعه در برابر هنگ کنگ همراهی کنند.


البته سعد ناطق که به دلیل 2 اخطاره بودن در بازی با کامبوج غایب بود، می تواند عراق را در دیدار روز جمعه همراهی کند ضمن اینکه ابراهیم بایش تمریناتش را ادامه می دهد تا در صورت آمادگی، برای تیم ملی به میدان برود.


همچنین مهند علی، طارق همام و احمد ابراهیم سه بازیکن تیم ملی عراق هستند که تک اخطاره بوده و در صورت دریافت کارت زرد مقابل هنگ کنگ، دیدار با ایران را از دست می دهند. مهند علی و طارق همام در بازی رفت با بحرین و احمد ابراهیم در دیدار رفت مقابل ایران کارت زرد گرفته و در خطر از دست دادن بازی با شاگردان اسکوچیچ هستند.


عراقی ها همچنین تمرینات خود را برای بازی با هنگ کنگ از سر گرفتند که در این جلسه تمرینی تنها علی فائز به دلیل ابتلا به ویروس کرونا غایب بود. ابراهیم بایش نیز به تمرینات گروهی اضافه شد.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.