کد خبر: 1760761/29 زمان: 17:17   1400/03/20 بازدید: 69,244

مربی مسی بودن افتخار است

ژاوی: حالا آماده ام تا سرمربی بارسلونا شوم

زاوی هدایت بارسلونا را یک رویا می داند و می گوید آماده است تا این چالش بزرگ را قبول کند.

به گزارش "ورزش سه"، ژاوی سال 2015 بود که از بارسلونا جدا شد و به السد قطر پیوست. در شش سال اخیر او در قطر مشغول فعالیت بوده و دو سال است که سرمربی این تیم است.

ژاوی ژانویه 2020 پیشنهاد جانشینی ارنستو والورده را رد کرد و چندی پیش نیز قبول نکرد تا جانشین رونالد کومان شود. او تا 2023 با السد قرارداد دارد ولی می گوید رویایش هدایت بارسلوناست؛ هرچند عجله ای برای این مهم ندارد.

 

 

 

 

ژاوی در مصاحبه جدید خود و در مورد رد پیشنهاد بارسا گفت:« از دو سال پیش وارد عرصه مربیگری شده ام و رابطه بسیار خوبی هم با خوان لاپورتا دارم. نام من در بازار است و همیشه یکی از نامزدهای هدایت بارسا محسوب می شوم. در نهایت لاپورتا تصمیم گرفت کومان را ابقا کند و از نظر من تصمیم بسیار خوبی هم بود. من همیشه به بارسا و هرچه پیرامونش است، توجه دارم چرا که یک هوادار افراطی هستم ولی در سه چهار ماه اخیر با هیچ‌یک از اعضای هیئت مدیره بارسا در ارتباط نبوده ام.»

 

ژاوی در ادامه گفت:« نمی دانم چه زمانی مربی بارسا خواهم شد ولی گفتم که نام من همیشه در بازار مطرح است. برای این کار فعلا هیچ عجله ای ندارم و باید بگویم که مربیگری بارسا برایم مثل یک رویاست. تصور نمی کردم در همین مدت اندک دو پیشنهاد مربیگری از بارسا دریافت کنم. سعی دارم خودم را برای زمان موعود آماده کنم و تاکید می کنم که حالا برای مربیگری بارسا آماده ام.»

 

 

 

 

آینده مسی:« امیدوارم مسی بماند هرچند در نهایت خودش تصمیم گیرنده است. او این حق را به دست آورده تا در مورد آینده اش تصمیم بگیرد. مسی بهترین بازیکن تاریخ بارسلوناست و به عنوان یک هوادار آرزو می کنم تمدید کند.»

 

مربیگری مسی:« کدام مربی دوست ندارد هدایت لیونل مسی را برعهده داشته باشد؟ او هنوز در بهترین فرم است و بهترین بازیکن دنیاست. لئو از ثانیه اول تفاوت ها را در زمین رقم می زند و مربیگری او افتخار عظیمی است.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.