کد خبر: 1760793/44 زمان: 20:26   1400/03/20 بازدید: 6,335

لژیونرهای نیروی زمینی نیامدند!

شوک به نماینده هندبال ایران قبل از اعزام

مصدومیت مجتبی کرمیان ملی پوش نیروی زمینی شهید شاملی و نیامدن لژیونرها شوک بزرگی به این تیم بود. 

به گزارش " ورزش سه" ، بیست وسومین دوره مسابقات هندبال جام باشگاه های آسیا از تاریخ ۲۲ خرداد لغایت ۳۱ خردادماه با شرکت ۱۱ تیم  در دو گروه پنج و شش تیمی قرار است به میزبانی جده عربستان برگزار شود.

 

 دوتیم هندبال صنعت مس کرمان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون قهرمان و نایب قهرمان لیگ ۹۸ هندبال ایران در این دوره از رقابت ها به ترتیب در گروه B و A این رقابت ها حضور دارند.

 

دو نماینده ایران چند روزی در تهران اخرین اردوی تدارکاتی و اماده سازی خود را برگزار کردند و چهارشنبه ۱۹ خرداد تهران را به مقصد جده عربستان ترک کردند. 

 

در همین رابطه با چنگیز مسیب زاده مدیر عامل باشگاه نیروی زمینی شهید شاملی کازرون که قرار است همراه با سربازان نیروی زمینی به عربستان اعزام شود به گفت وگو پرداختیم‌.

 

مسیب زاده درباره وضعیت این تیم اظهار داشت: اخرین اردوی تیم هندبال نیروی زمینی قبل از اعزام به بیست وسومین دوره جام باشگاه های آسیا در تهران در سالن شهید حاج قاسم سلیمانی زیر نظر کادر فنی برگزار شد و روز چهارشنبه نیز به جده اعزام شدیم. 

 

مدیر عامل نیروی زمینی افزود: متاسفانه در دیدار دوستانه روز جمعه با تیم صنعت مس کرمان یکی از بازیکنان ملی پوش و با تجربه ما مجتبی کرمیان در پست خط زن از ناحیه آشیل پا دچار مصدومیت شد و نمیتواند تیم را در مسابقات همراهی کند.

 

 

مسیب زاده پیرامون اضافه شدن بازیکنان خارجی و لژیونر به جمع تیم‌ نیروی زمینی گفت: علی رغم تمام‌ تلاش های صورت گرفته نتوانستیم سه لژیونر هندبال ایران مهدیزاده،نصرتی و استکی را به خدمت بگیریم و بازیکن فرانسوی که قرار بود به جمع ما اضافه شود را هم به دلیل مشکلاتی که برای حضور او در ایران به وجود امد، نمی توانیم در اختیار داشته باشیم و با همین ترکیب بازیکنان جوان و سرباز به مسابقات اعزام خواهیم شد. بازیکنانی که هرکدام در لیگ ایران بهترین هستند و فصل قبل قهرمان لیگ ۱۲ تیمی هندبال ایران شدند.

 

مدیر عامل باشگاه نزاجا با اشاره به گروه تیم نیروی زمینی در این مسابقات بیان کرد: مسابقات با شرکت ۱۱ تیم برگزار می شود و ما در گروه A با نماینده کشورهای؛ بحرین ،کویت، عربستان و قطر همگروه هستیم. به نوعی با توجه به صحبت های کارشناس های هندبال میتوان گروه ما را گروه مرگ دانست چرا که مدافع عنوان قهرمانی العربی قطر که اخیراً موفق شد دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی در کشور قطر را به دست اورد با ما همگروه است.

 

چنگیز مسیب زاده در پایان با بیان اینکه یکی از قوی ترین تیم های هندبال ایران برای اعزام به جام باشگاه های آسیا اماده شده است گفت: خدا را شکر شرایط امادگی تیم از لحاظ انفرادی و تیمی به حد مطلوب خود رسیده است و با توجه به دراختیار داشتن کادر فنی باتجربه اقای ازاد منجیری که خود سابقه مربیگری در جام باشگاه های جهان را درکارنامه دارد برای کسب بهترین مقام و نتیجه تا اخرین لحظه خواهیم‌ جنگید و برای هر دو نماینده ایران تیم های نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و صنعت مس کرمان در این دوره از مسابقات آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.