کد خبر: 1760861/56 زمان: 11:30   1400/03/21 بازدید: 25,202

به آخر لیگ فکر نمی کنیم، بازی به بازی جلو می رویم

حسینی: انتقادات از حاج صفی، یک هجمه رنگی است

سیدمحمدرضا حسینی با شمایلی تازه در دیدار دوستانه روز گذشته سپاهان در برابر مس رفسنجان به میدان رفت.

به گزارش "ورزش سه"، وینگر کارساز سپاهانی ها که با شور و حرارت خاصی این بازی دوستانه را دنبال می کرد، در دقایقی به قضاوت سیدمهدی سیدعلی داور این بازی دوستانه اعتراض داشت که با دخالت محرم نویدکیا سرمربی طلایی پوشان، آرامتر بازی را دنبال کرد.


حسینی در پایان مسابقه دوستانه دیروز که در زمین دانشگاه تربیت بدنی در امیرآباد برگزار می شد، مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آنها پاسخ داد. در حالیکه طرفداران سپاهانی تصور می کنند جای او در اردوی تیم ملی خالی است.

 

 

* اردوی سپاهان در تهران چگونه بود و شرایط کلی تیم چطور است؟


اردوی خیلی خوبی داشتیم و دیروز، روز پایانی آن بود. دو مسابقه دوستانه خیلی خوب با تیم های لیگ برتری برگزار کردیم. چند بازیکن مصدوم داشتیم و چند نفر هم در اردوی تیم ملی هستند. با همین تعداد نفراتی که هستیم، بازی های خوبی را برگزار کردیم. در بازی های دوستانه، کیفیت بازی و فشاری که برای انجام کارهای فنی به ما وارد می شود، از کسب نتیجه مهمتر است.

 

 

* نبرد سختی با پرسپولیس دارید و تنه به تنه با هم پیش می روید. فکر می کنید شما موفق شوید یا تین رقیب؟


ما نباید به آخر لیگ فکر کنیم. تمرکزمان روی بازی به بازی است. کسب سه امتیاز در هر مسابقه برای ما مهم است و هر بازی برای ما حکم فینال را دارد. تمام مسابقات باقی مانده سخت و نفس گیر است. ما از این هیجان و شرایطی که هست، لذت می بریم. امیدوارم بتوانیم بازی های خوبی را برگزار کنیم که آخر فصل هواداران از ما راضی باشند و ان شالله امسال یک یا دو جام به اصفهان ببریم.

 

 

* صحبت هایی مطرح است که سپاهان می توانست در تیم ملی بازیکنان بیشتری داشته باشد. افرادی مانند خود شما، سجاد شهباززاده و محمد محبی که در اردوی تیم ملی حضور ندارید و در این زمینه انتقاداتی مطرح می شود. به نظرتان سپاهان می توانست سهمیه بیشتری در تیم ملی داشته باشد؟


اول اینکه من به نوبه خودم برای تیم ملی کشورم آرزوی موفقیت می کنم و سربلندی تیم ملی، سربلندی همه ماست. در مورد دعوت شدن یا نشدن به تیم ملی صحبتی ندارم و فقط برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

 

 

* به عنوان یک بازیکن، بازی های تیم ملی را چگونه دیدید؟


فکر می کنم در دو بازی قبلی خوب و باهوش عمل کردیم. حالا هنگ کنگ تیم ضعیف تری بود ولی در بازی با بحرین با شرایط جوی و کارهای رسانه ای که انجام داده بودند، همه بازیکنان خوب بازی کردند، تاکتیک خوبی اتخاذ شده بود و برد لذت بخشی بود. امیدوارم در بازی های بعدی نیز بچه ها با قدرت ادامه دهند تا به عنوان تیم نخست از گروه صعود کنیم.

 

 

* پس از بازی با بحرین، حاشیه هایی درخصوص احسان حاج صفی مطرح شد که خودتان نیز از او حمایت کردید. به این موضوع چگونه نگاه می کنید؟


قطعا احسان حاج صفی نیازی به صحبت کردن من ندارد. او کاپیتان تیم ملی و سپاهان است. احسان برای تیم ایران یک وزنه بزرگ است که می تواند در بازی های حساس، گره بازی را باز کند و به عنوان یک لیدر و رهبر در خدمت تیم ملی باشد. نمی دانم اسم این را چه بگذارم. اگر این هجمه رنگی و شیطنت ها نباشد، خیلی بهتر است. امیدوارم این مسائل به تیم ملی ضربه نزند که بتوانیم خیلی راحت از گروه صعود کنیم و در مراحل بعدی هم پرقدرت ظاهر شویم. امیدوارم این مسائل تکرار نشود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.