کد خبر: 1760879/52 زمان: 12:40   1400/03/21 بازدید: 24,269

جدایی ستاره برزیلی از رئال مادرید منتفی شد

بر اساس گزارش ها به نظر می رسد که مارسلو فصل آینده نیز در رئال مادرید حضور خواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به تغییر غیرمنتظره شرایط به نظر می‌رسد که در فصل 22-2021 نیز مارسلو را با پیراهن رئال مادرید خواهیم دید. البته این آخرین سال قرارداد او محسوب می‌شود که در ژوئن 2022 به اتمام می رسد.

 

از مدافع برزیلی به عنوان یکی از بازیکنانی که احتمالاً در تابستان رئال مادرید را ترک خواهد کرد، نام برده شد اما او برای گفت و گو در مورد وضعیت خود با مدیران باشگاه تماس گرفت. مارسلو رابطه بسیار خوبی با مسئولان رئال مادرید دارد و آنها به او اطمینان دادند که جای هیچ نگرانی نیست.

 

 

 

 

البته نظر کارلو آنچلوتی نیز تاثیر زیادی در در تصمیم گیری اتخاذ شده پیرامون ماندن مارسلو در رئال مادرید، داشته است. سرمربی ایتالیایی در فصل 15-2014 در 53 مسابقه از مارسلو استفاده کرد که بیشترین بازی این ستاره برزیلی در طول یک فصل برای لوس بلانکوس محسوب می شود.

 

با این همه مارسلو دیگر  گزینه شماره یک رئال مادرید در سمت چپ خط دفاعی محسوب نمی شود چرا که فرلان مندی فصل گذشته وضعیت خود را در این پست تثبیت کرد. این در حالی است که میگل گوتیرس نیز در اواخر فصل گذشته نمایش‌های درخشانی را ارائه داد و امیدبخش ظاهر شد.

 

 

 

 

رئال مادرید همچنان احترام زیادی برای مارسلو قائل است و او کاپیتان دوم رئال مادرید محسوب می‌شود. حتی در صورت جدایی سرخیو راموس این ستاره برزیلی می تواند کاپیتان اول کهکشانی‌ها لقب گیرد بنابراین باشگاه قصد دارد به خواسته بازیکنی که می خواهد تا پایان قرارداد خود در تیم بماند، احترام بگذارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.