کد خبر: 1760893/29 زمان: 14:00   1400/03/21 بازدید: 55,964

دیبالا مقدم تر از کریس

نشانه ای جدید از خداحافظی احتمالی رونالدو با یووه

باشگاه یوونتوس مذاکرات تمدید با کریستیانو رونالدو را جزو اولویت هایش قرار نداده است.

به گزارش "ورزش سه"، سومین فصل حضور رونالدو در یوونتوس چندان برای او خوب سپری نشد. او از لحاظ فردی البته توانست آقای گل سری آ شود و از این حیث آمار خوبی هم به جا گذاشت ولی از لحاظ افتخارات تیمی فصل برای رونالدو اصلا مثبت نبود. یووه پس از 9 سال نتوانست فاتح اسکودتو شود و در لیگ قهرمانان نیز مثل سال های گذشته ناکام ماند.

 

 

 

 

از مدت ها پیش شایعاتی در مورد جدایی احتمالی رونالدو از یووه به گوش می رسد و با توجه به اینکه تنها یک سال دیگر از قرارداد او باقیمانده و در شرایط بد اقتصادی فعلی، دستمزد بسیار بالایی نیز دریافت می کند، جدایی او دور از ذهن نیست.

 

اخیرا رونالدو در تصاویر منتشر شده از مراسم رونمایی از پیراهن فصل بعد یووه دیده نمی شد تا به گمان بسیاری نشانه ای از تصمیم او به جدایی باشد.

در حالی از پیراهن های فصل آینده یوونتوس رونمایی شده که ماتایس دی لیخت، رودریگو بنتانکور، وستون مک کنی، پائولو دیبالا و آلوارو موراتا پنج بازیکن بیانکونری محسوب می‌شوند که در تبلیغات این البسه حضور دارند و هیچ نشانی از کریستیانو رونالدو دیده نمی‌شود.

 

 

 

 

امروز توتواسپورت هم گزارش داد که فدریکو کروبینی مدیر ورزشی جدید یوونتوس تمدید با پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی را در اولویت قرار داده و برنامه ای برای مذاکره با رونالدو ندارد. در واقع برای یوونتوس در حال حاضر حفظ دیبالا مهمتر از رونالدو است و گویا به این یقین رسیده اند که فوق ستاره پرتغالی دیگر تمایلی برای ادامه فوتبالش در تورین ندارد. 

انتخاب مکس آلگری به عنوان سرمربی جدید یوونتوس نیز دلیل دیگر رونالدو برای جدایی است. فوق ستاره پرتغالی فصل 19-2018 از کار زیر نظر آلگری رضایت نداشت که همین موجب به برکناری این مربی شد. این بار شاید نوبت به جدایی رونالدو باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.