کد خبر: 1760896/29 زمان: 14:40   1400/03/21 بازدید: 29,457

ادعای ال چیرینگیتو

پیشنهاد وسوسه‌کننده سویا؛ بازگشت دراماتیک راموس؟

سرخیو راموس از باشگاه سابق خود سویا پیشنهادی خوب و وسوسه کننده دریافت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، هفته هاست که صحبت پیرامون آینده کاپیتان و اسطوره باشگاه رئال مادرید یعنی سرخیو راموس به یک دغدغه و نگرانی بزرگ برای هواداران رئال مادرید تبدیل شده است. با این حال گزارش ها حاکی از آن است که رئال مادرید و سرخیو‌ راموس در راه تمدید قرارداد به بن بست رسیده اند و به نوعی اوضاع ناامید کننده به نظر می‌رسد.

طی هفته های اخیر بسیاری از رسانه‌های معتبر گزارش دادند که راموس به دنبال عقد قرارداد دو ساله با رئال مادرید شده اما فلورنتینو پرز رئیس باشگاه با این مسئله مخالف است. 

 

 

 

 

در رئال بر این اعتقادند که راموس با باشگاهی دیگر به توافق رسیده و اگر غیر این است، بهتر است خود شخصا با پرز تماس بگیرد تا برای ادامه مذاکرات اقداملات لازم انجام شود.

 

 

 

 

شب گذشته در برنامه ال چرینگیتو این ادعا مطرح شد که راموس از باشگاه سابق خود سویا پیشنهادی 5 ساله با دستمزد 7 میلیون یورو خالص دریافت کرده است. پیشنهای که او را تا 40 سالگی در سویا حفظ خواهد کرد و نشانه ای بر اعتماد بالای این باشگاه به کاپیتان رئال است. اعتمادی که گویا سران رئال به راموس ندارند و حاضر نشده اند حتی پیشنهاد دو ساله به وی ارائه دهند.

 

 

 

 

راموس در 19 سالگی و تابستان 2005 بود که در آخرین ساعات نقل و انتقالات سویا را به مقصد رئال ترک کرد. باشگاه مادریدی برای این مهم مجبور شد 28 میلیون یورو بند فسخ او را پرداخت کند تا هواداران سویا هرگز راموس را نبخشند. او محصول آکادمی سویاست و سال هاست در سانچس پیسخوان از سوی هواداران سویا هو می شود. اکنون باید دید راموس حاضر به بازگشت خواهد شد یا خیر.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.