کد خبر: 1761184/52 زمان: 21:15   1400/03/22 بازدید: 40,276

جدایی ستاره فرانسوی از بایرن مونیخ قطعی شد

به نظر می‌رسد که باید جدایی کینگزلی کومان از بایرن مونیخ را قطعی تلقی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کینگزلی کومان یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ در فصل گذشته بوده است. ستاره فرانسوی در فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل 20-2019 گل قهرمانی باواریایی‌ها مقابل پاری سن ژرمن را به ثمر رساند تا نقش مهمی در این موفقیت آنها ایفا کرده باشد.

 

اما مدتهاست شایعات زیادی در رابطه با آینده کینگزلی کومان مطرح می‌شود. گزارش ها حاکی از آن است مذاکرات بایرن مونیخ با ستاره فرانسوی در راه تمدید قرارداد به بن بست خورده و امیدها برای ماندگار شدن کومان در جمع باواریایی ها به کمترین حد خود رسیده است. حتی اخیراً بیلد مدعی شد که بایرن به طور کامل از تمدید قرارداد با این بازیکن ناامید شده و حاضر است به پیشنهادات مناسب برای او جواب مثبت بدهد.

 

 

 

 

در همین ارتباط منبع فرانسوی RMC نیز گزارشی در این زمینه منتشر کرده و مدعی شده که کینگزلی کومان تصمیم قطعی خود را اتخاذ کرده و می‌خواهد از بایرن مونیخ جدا شود. در این گزارش ادعا شده که ستاره فرانسوی از رفتار باشگاه با خود راضی نیست و حقوق پیشنهادی بایرن برای تمدید قرارداد نیز با انتظارات او کاملا فاصله دارد.

 

همچنین  RMC ادعا کرده که بایرن مونیخ برای فروش این بازیکن 100 میلیون یورو می‌خواهد و عملکرد درخشان احتمالی او در یورو می‌تواند تیم های خواهان این بازیکن را به پرداخت این پول اغوا کند. این در حالی است که از منچستر یونایتد به عنوان جدی ترین مشتری کومان نام برده می‌شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.