کد خبر: 1761256/34 زمان: 10:27   1400/03/23 بازدید: 37,312

نقشه زیرکانه زنیت برای حفظ سردار آزمون 

اینروزها همانند سنوات گذشته اخبار زیادی در مورد حضور سردار آزمون در تیم های مطرح اروپایی شنیده می شود. از سویا و دورتموند تا رم و میلان. 

به گزارش "ورزش سه"، اینبار شاید جدایی سردار آزمون بیشتر به واقعیت نزدیک باشد به این خاطر که سردار آزمون سه فصل متوالی برای زنیت قهرمان روسیه بازی کرده و از همه مهمتر تنها یک فصل به پایان قراردادش باقی مانده است. اگر در تعطیلات تابستانی زنیت سردار را به تیم دیگری انتقال ندهد در ادامه این بازیکن آزاد می شود و حضورش در تیم جدید آورده ای برای تیم زنیت نخواهد داشت. کمتر شاهد این اتفاق در فوتبال حرفه ای هستیم و باشگاه بازیکنانی که برای خریداری آنها پول کلانی صرف کرده پیش از اتمام قرارداد راهی یک تیم جدید خواهد کرد. زنیت برای خرید سردار آزمون 12 میلیون یورو هزینه کرده و از سویی بابت هر قهرمانی در لیگ برتر روسیه مبلغ یک میلیون یورو به حساب روبین واریز کرده است. 

 

اما باز هم می توانیم شاهد ادامه حضور سردار آزمون در تیم زنیت باشیم. نه به بهانه اینکه یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد بلکه از روسیه خبر رسیده مدیران باشگاه در تلاش برای افزایش دستمزد سردار آزمون و رضایت او برای تمدید قرارداد هستند. گفته می شود دستمزد سردار آزمون در حال حاضر نزدیک به 2 میلیون یورو در فصل است که در صورت افزایش آن به 3 میلیون یورو مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان راضی به تمدید قرارداد خود خواهد شد. سردار آزمون 7 سالی است که در فوتبال روسیه توپ می زند و باید گفت در همه فصول بازیکن موفقی بوده و در صورت تمدید قرارداد خود با تیم زنیت یک بار دیگر حضور در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه خواهد کرد. 

 

و در نهایت باید گفت به همان اندازه که جدایی سردار آزمون از تیم زنیت و حضور در یک تیم اروپایی دیگر محتمل است به همان اندازه احتمال دارد سردار آزمون قرارداد خود را با تیم روسی تمدید و در ادامه هم در زنیت بماند. نکته مهم برای زنیت این است که آیا می تواند در صورت فروش سردار بازیکنی با کیفیت او در اختیار بگیرد؟ البته این موضوع هم مهم است که بازی در تیم زنیت دیگر جذابیت های لازم را برای سردار آزمون نداشته باشد. این موضوع هم از سوی مدیران تیم زنیت در دست بررسی است. به زودی روس ها در مورد آینده سردار آزمون تصمیم خواهند گرفت.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.