کد خبر: 1761338/44 زمان: 16:27   1400/03/23 بازدید: 4,460

سجاد استکی برترین گلزن السالمیه کویت شد

دومین باخت نیروی زمینی در جام باشگاه های آسیا

در دومین روز از بازی های مرحله گروهی رقابت های هندبال قهرمانی باشگاه های آسیا نیروی زمینی بازهم شکست خورد.

به گزارش "ورزش سه" ، در دومین روز از بیست وسومین دوره مسابقات هندبال قهرمانی باشگاه های آسیا به میزبانی کشور عربستان تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون نماینده هندبال ایران در گروه A  در دومین بازی خود از ساعت؛ ۱۴:۳۰ دقیقه به وقت ایران به مصاف تیم السالمیه کویت رفت که شاگردان مهدی ازاد منجیری در دومین مسابقه خود با حساب ۳۰ بر ۲۴ مغلوب سالیمه کویت شدند.


سجاد استکی ستاره تیم ملی هندبال ایران‌ که در این بازیها در ترکیب تیم السالمیه کویت قرارداد در بازی امروز از ۹ شوت خود ۷ گل به ثمر رساند و برترین گلزن تیمش در دیدار امروز بود.


در طرف مقابل نیز مجتبی حیدر پور یارکمکی تیم شهید شاملی کازرون که از باشگاه فولادمبارکه سپاهان در اختیار نیروی زمینی قرارگرفته از ۱۳ پرتاپی که به سمت دورازه حریف پرتاپ کرد ۱۰ گل را به ثمر رساند اما نتوانست  مانع از شکست تیمش در بازی امروز باشد. حیدرپور روز گذشته نیز در دیدارمقابل مظهر ۹‌ گل برای شهید شاملی به ثمر رساند. در پایان این مسابقه دروازه بان کویت برترین بازیکن زمین شد.

 

 


تیم هندبال نیروی زمینی در روز نخست این بازیها مقال تیم مظهر عربستان نیز تن به شکست داده بود و با این شکست دومین باخت خود را تجربه کرد. نماینده هندبال ایران فردا در سومین بازی خود از ساعت؛ ۱۲:۳۰ دقیقه به وقت ایران به مصاف تیم النجمه بحرین می رود.


دیگر نماینده هندبال ایران تیم صنعت مس کرمان که دیروز قطان یمن را شکست داد، امروز به مصاف الکویت کویت می رود.


بیست وسومین دوره رقابت های هندبال قهرمانی باشگاه های آسیا  از روز شنبه ۲۲ خرداد باشرکت ۱۱ تیم در دو گروه آغاز شده است و تا ۳۱ خرداد ماه نیز ادامه خواهد داشت.

 

 


در این دوره از رقابت ها کوبل داوری هندبال ایران متشکل از مجید کلاهدوزان و علیرضاموسویان حصور دارند و اولین قضاوت را در روز دوم این بازیها دیدار تیم های مظهر عربستان و العربی قطر در گروه A سوت خواهند زد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.