کد خبر: 1761409/39 زمان: 22:37   1400/03/23 بازدید: 11,840

مجیدی در انتظار عملی شدن وعده های هیات مدیره

سرمربی استقلال خواسته هایش از اعضای هیات مدیره را در جلسه عصر یکشنبه بیان کرد.

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال که طی هفته گذشته نسبت به مشکلات مالی و مسائل مدیریتی باشگاهش بشدت دلخور بود و مصاحبه هایی را در این خصوص انجام داد، امروز به جلسه هیات مدیره رفت.


مجیدی با حضور در جمع مدیران باشگاه خواسته هایش را بیان کرد. اصلی ترین خواسته مجیدی برای کوتاه مدت حل مشکل ویزا و دستمزد گابریله پین مربی ایتالیایی بود تا او هرچه سریع تر به ایران بیاید و در کنار سرمربی باشد. در این خصوص مدیران باشگاه راه حل حضور زودهنگام پین در تهران را بررسی کردند و قرار شد این مربی هرچه زودتر به ایران بیاید.


از سوی دیگر سرمربی استقلال موضوع مطالبات بازیکنان و اعضای کادرفنی را پیگیری کرد. در این خصوص هم مدیران باشگاه قول دادند برای تامین منابع مالی و پرداخت پول به بازیکنان در اسرع وقت تمام تلاش خود را انجام بدهند.


همچنین مجیدی نسبت به نداشتن برخی امکانات روزمره در جریان تمرینات و اردوها نیز گلایه مند بود که مدیران باشگاه در این باره هم قول مساعد دادند تا مسائل پیش رو حل شوند.


حالا به نظر می رسد فرهاد مجیدی تا حدی آرامش خود را به دست آورده و روی وعده های مدیران باشگاه حساب کرده است. او منتظر عملی شدن این وعده ها است تا بتواند بدون دغدغه مالی و امکاناتی شاگردانش را هدایت کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.