کد خبر: 1761436/13 زمان: 01:02   1400/03/24 بازدید: 17,812

ترمیم چمن ورزشگاه حاشیه‌ساز اراک(عکس)

باشگاه آلومینیوم نسبت به ترمیم چمن ورزشگاه امام خمینی اراک اقدام کرد.

به گزارش "ورزش سه"، برگزاری مسابقات کشوری دو و میدانی در ورزشگاه امام خمینی اراک موجب شد تا زمین چمن این استادیوم به شدت آسیب ببیند و حتی برخی از قسمت‌های آن کنده شود که این مسئله حواشی زیادی به وجود آورده بود.

 

 

 

چندی پیش سازمان لیگ با ارسال نامه‌ای به باشگاه آلومینیوم اراک و هیئت فوتبال استان مرکزی اعلام کرد اگر نواقص ورزشگاه امام خمینی برطرف نشود و وضعیت نور و زمین چمن آن بهبود پیدا نکند، میزبانی این تیم در نخستین مسابقه لیگ برتر مقابل استقلال و دیدارهای پس از آن گرفته می‌شود.

 

در حالی که ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به‌عنوان پیمانکار و به مدت یکسال به هیئت دو و میدانی استان مرکزی اجاره داده شده، اما باشگاه آلومینیوم برای جلوگیری از گرفتن میزبانی از آنها، برای رفع نواقص زمین چمن اقدام کرده است.

 

 

 

روز گذشته تعدادی از عوامل باشگاه آلومینیوم اراک در ورزشگاه امام خمینی(ره) حضور یافتند و ضمن جانمایی مکان‌های آسیب دیده در زمین چمن، برای بهبود وضعیت آن اقدام کردند.

 

همچنین وضعیت نور ورزشگاه امام خمینی اراک نیز در حال حاضر در حد استاندارد مسابقات لیگ برتری نیست که اگر تا زمان بازی آلومینیوم برابر استقلال برطرف نشود، میزبانی شاگردان منصوریان در اراک گرفته خواهد شد و این دیدار در زمین ثالث انجام می‌شود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.