کد خبر: 1761558/29 زمان: 17:43   1400/03/24 بازدید: 10,095

ادعای گاتزتا دلو اسپورت

اولیویه ژیرو-میلان؛ در یک قدمی توافق نهایی

به نظر طی روزهای آتی انتقال اولیویه ژیرو به میلان قطعی خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت زلاتان ابراهیموویچ سنگین تر از حد تصورات است و او شاید تا ماه ها نتواند میلان را همراهی کند. حتی قبل از مصدومیت زلاتان نیز میلان به دنبال جذب مهاجم بود و اکنون این نیاز بیش از قبل احساس می شود.

 

 

 

 

اولیویه ژیرو ستاره فرانسوی چلسی گزینه شماره یک روسونری محسوب می شود اما سران چلسی ماه آوریل قرارداد او را به شکل خودکار و طبق بند موجود در قراردادش یک سال دیگر تمدید کردند تا از خروج او به عنوان بازیکن آزاد جلوگیری کنند. ژیرو اما اطمینان دارد که همین تابستان راهی تیمی دیگر خواهد شد و انتخاب اول او نیز میلان است.

 

دو طرف چند هفته پیش به توافق نهایی رسیده بودند ولی میلان تنها حاضر به جذب او به شکل رایگان است که اکنون چنین چیزی امکانپذیر نیست؛ با این حال وکلای ژیرو اطمینان دارند که در صورت دریافت پیشنهاد از خارج از انگلیس، باشگاه چلسی اجازه جدایی رایگان این بازیکن را صادر خواهد کرد.

 

 

 

 

طبق ادعای گاتزا دلو اسپورت، ژیرو حالا نزدیک تر از همیشه به میلان است و چیزی تا توافق نهایی باقی نمانده است. گویا سران چلسی نیز حاضر شده اند تا همه گونه همکاری برای جدایی ژیرو را داشته باشند و تمدید قرارداد او بیشتر برای این بود که ژیرو رایگان راهی یکی از رقبای چلسی در لیگ برتر نشود. در واقع او مشکلی برای رفتن به تیمی خارج از انگلیس از جمله میلان ندارد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.