کد خبر : 1761571 | 24 خرداد 1400 ساعت 18:59 | 125.5K بازدید | 14 دیدگاه

ضربه استثنایی از وسط زمین

سوپر گل ستاره چک؛ بهترین گل جام زده شد؟ (عکس)

پاتریک شیک، ستاره تیم ملی جمهوری چک، یک گل شگفت انگیز را به ثمر رساند.

 

به گزارش "ورزش سه"، رقابت های یورو تا به اینجا بسیار پرحادثه و به نوعی عجیب و غریب بوده است. شاید اولین و مهم ترین اتفاق رقابت ها تا به اینجا در دیدار دانمارک و فنلاند رخ داد؛ جایی که کریستین اریکسن به دلیل ایست قلبی تا پای از دست دادن جان خود نیز پیش رفت اما نهایتاً یک خطر بزرگ از بیخ گوش این بازیکن عبور کرد.

 

اما امروز و در جریان دیدار بین دو تیم اسکاتلند و جمهوری چک، برخلاف اتفاق رخ داده برای کریستین اریکسن شاهد آن روی جذاب فوتبال بودیم؛ جایی که ستاره تیم ملی چک یک گل استثنایی را به ثمر رساند.

 

پاتریک شیک که در نیمه اول دیدار برابر اسکاتلند گل اول تیمش را به ثمر رسانده بود، در نیمه دوم نیز به شکلی شگفت‌انگیز برای بار دوم گلزنی کرد. این بازیکن در صحنه گل دوم از هوش خود استفاده کرد و هنگامی که مشاهده کرد دروازه بان اسکاتلند به جلو آمده از وسط زمین به توپ ضربه زد و شوت استثنایی او تبدیل به گل شد.

 

اکنون روزهای نخستین جام را پشت سر می‌گذاریم و از حالا صحبت در رابطه با به ثمر رسیدن بهترین گل مسابقات زود است اما ضربه بی نظیر پاتریک شیک باعث شد که شاید از حالا بتوانیم بگوییم که او توانسته زیباترین گل رقابتهای یورو را به ثمر برساند؛ البته که این مسابقات نشان داده که هر اتفاق جذاب دیگری ممکن است در آن رخ دهد و نباید هم خیلی از این بابت هم مطمئن باشیم.

 

این گل از فاصله 45.5 متری (49.7 یاردی) به ثمر رسید تا یک رکورد به ثبت برسد و پاتریک شیک به زننده گل از دورترین فاصله در تاریخ رقابت‌های یورو تبدیل شود.

 

 

حمله سریع چک از اینجا آغاز شد

 

 

ضربه پاتریک شیک بعد از مشاهده جلو آمدن دروازه‌بان اسکاتلند

 

 

نمایی از ضربه فوق‌العاده شیک به سمت دروازه اسکاتلند

 

 

 

 

 

ناتوانی مارشال، دروازه بان اسکاتلند در نجات دروازه با وجود تلاش زیاد

 

 

 


خوشحالی پاتریک شیک و بازیکنان چک بعد از این گل فوق العاده

دیدگاهها