کد خبر: 1761595/52 زمان: 21:45   1400/03/24 بازدید: 21,908

تصمیم قطعی یوونتوس درمورد موراتا مشخص شد

به نظر می رسد یوونتوس یک فصل دیگر قرارداد قرضی آلوارو موراتا را تمدید خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، آلوارو موراتا در تابستان گذشته و با قراردادی قرضی از اتلتیکو مادرید به یوونتوس پیوست. با این‌حال بندی در قرارداد مهاجم اسپانیایی گنجانده شد که در صورت علاقه بیانکونری آنها می توانند یک فصل دیگر این قرارداد قرضی او را تمدید نمایند. اتفاقی که به نظر می‌رسد در آستانه رخ دادن است چراکه توتو اسپورت آن را تایید کرده و از طرف دیگر خود موراتا نیز در مصاحبه ای به نوعی به این موضوع اذعان کرد.

 

در همین ارتباط و پس از شایعات زیادی که در رابطه با آینده آلوارو موراتا مطرح شد، اکنون توتو اسپورت گزارش داده که باشگاه یوونتوس تصمیم نهایی خود را در مورد این بازیکن اتخاذ کرده و قصد دارد که به مدت یک فصل دیگر قرارداد قرضی او را تمدید کند.

 

 

 

 

در واقع باشگاه تورینی قصد دارد 10 میلیون یورو به اتلتیکو مادرید بپردازد تا آلوارو موراتا یک فصل دیگر در این تیم باقی بماند. همچنین در این گزارش ادعا شده که اگر باشگاه یوونتوس بخواهد سال آینده قرارداد موراتا را به شکل دائمی در بیاورد، اتلتیکومادرید از آن ها 35 میلیون یورو طلب خواهد کرد؛ موضوعی که به طور قطع رخ دادن آن با نظر سرمربی جدید بانوی پیر یعنی ماسیمیلیانو آلگری ارتباط مستقیم خواهد داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.