کد خبر: 1761604/34 زمان: 22:14   1400/03/24 بازدید: 6,061

فجر سپاسی 2 – رایکای بابل صفر 

لیگ یک / خوشبختی فجر با دو ضربه پنالتی 

همان طور که پیش بینی می شد فجر سپاسی در مصاف با رایکای بابل برنده از میدان خارج شد. 

به گزارش "ورزش سه"، فجر سپاسی برای مدعی ماندن به سه امتیاز این بازی نیاز مبرم داشت و از همان دقایق ابتدایی بازی در اندیشه ی طراحی حمله به روی دروازه ی تیم مازنی و رسیدن به گل بود. حملات در دقیقه ی 32 جواب داد و حمید نعمتی کاپیتان فجر از روی نقطه ی پنالتی تیمش را به گل رساند. در ادامه فجر باز هم از روی نقطه ی پنالتی به گل رسید اما اینبار زننده ی ضربه ی پنالتی فرزان دانا بود که در دقیقه ی 67 اندوخته های فجر سپاسی را به دو گل رساند. 

 

رایکا برای جبران گل خورده در دقایق پایانی بازی پر تلاش ظاهر شد اما فجر به خوبی بازی را اداره کرد و در نهایت به برتری دو بر صفر رسید. فجر سپاسی با این پیروزی حیاتی 47 امتیازی شد و در فاصله ی 3 امتیازی با صدرنشین هم چنان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر به حساب می آید. البته صعود فجر سپاسی به شرطی خواهد بود که در هفته های پایانی علاوه بر تداوم این سیر منتظر امتیازدهی حریفان هم باشد. 

 

رایکای بابل با قبول این شکست 34 امتیازی باقی ماند. هر چند رایکا در حاشیه ی امنیت قرار دارد اما برای نهایی کردن حضورش در جمع تیم های دسته اولی باید در هفته های پایانی امتیاز بگیرد. در پایان این بازی شبیر لطفی سرمربی تیم رایکای بابل از سمت خود استعفاء کرد. درگذشت نادر دست نشان سرمربی تیم رایکا به دلیل ابتلا به کرونا روی نتیجه گیری تیم تاثیر منفی گذاشته است و به نظر می رسد تیم مازنی هنوز نتوانسته به خاطر این موضوع از بحران خارج شود. بدون شک در روزهای آتی سرمربی جدید تیم رایکا انتخاب خواهد شد به این خاطر که تیم در شرایط حساسی بسر می برد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.