کد خبر: 1761606/42 زمان: 22:22   1400/03/24 بازدید: 6,901

لهستان 1 - 2 اسلوواکی؛ شب پراشتباه پولسکا

تیم ملی اسلوواکی با ارائه نمایشی منطقی موفق به کسب پیروزی 1-2 مقابل لهستان شد.

به گزارش "ورزش سه"، گرچه به نظر می رسید لهستان از شانس بیشتری برای کسب پیروزی برابر اسلوواکی برخوردار است، اما این اسلوواکی بود که با نتیجه 1-2 این تیم را مغلوب کرد.

 

اسلوواکی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 14 و با نفوذ دودا به قلب خط دفاعی لهستان از سمت چپ می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

 

اما در دقیقه 18 ماک با حرکتی تکنیکی از سمت چپ، ضربه زمینی خود را از زاویه بسته روانه دروازه لهستان کرد که توپ بعد از برخورد به دیرک دروازه، به ووچیک شزنی خورد و وارد دروازه این تیم شد.

 

در اواخر نیمه اول و روی اشتباه مدافعان اسلوواکی بود که کریچویاک فرصت خوبی برای زدن گل تساوی لهستان داشت، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت تا بر خلاف انتظار، اسلوواکی با برتری 0-1 راهی رختکن شود.

 

 

 

اما لهستان در ابتدای نیمه دوم به گل تساوی دست یافت. پاس به بیرون ریبوس در وسط محوطه به لینتی رسید و ضربه نه چندان محکم و دقیق او به شکلی عجیب وارد دروازه دوبراوکا شد تا لهستان به گل تساوی دست یابد.

 

در دقیقه 58 لواندوفسکی صاحب یک موقعیت ایستگاهی شد، اما ضربه او بعد از برخورد با میلان اشکرینیار با اختلاف کمی به بیرون رفت. دقایقی بعد کریچویاک از لهستان از زمین اخراج شد تا کار این تیم برای کسب پیروزی دشوار شود.

 

 

اما در دقیقه 70 میلان اشکرینیار پیش تاخته روی ارسال کرنر مارک همشیک در محوطه لهستان صاحب موقعیت شده و با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه، گل دوم اسلوواکی را وارد دروازه شزنی کرد.

 

 

 

 

در اواخر بازی و روی ارسال کرنر از سمت چپ، توپ در موقعیتی خوب از روی سر لواندوفسکی و دیگر بازیکنان گذشت و این فرصت خوب از دست رفت تا در نهایت اسلوواکی با نتیجه 1-2 لهستان را شکست دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.