کد خبر : 1761700 | 25 خرداد 1400 ساعت 12:23 | 43.7K بازدید | 8 دیدگاه

حال اریکسن خوب است و پیتزا سفارش داد! (عکس)

کریستین اریکسن، ستاره تیم ملی دانمارک، که در دیدار مقابل فنلاند دچار حمله قلبی شد، با انتشار پیامی از بهبودی‌اش خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، در اواخر نیمه اول دیدار دانمارک و فنلاند بود که اریکسن دچار حمله قلبی شد اما با حضور سریع کادر پزشکی و انجام عملیات احیا، خطر ابتدایی رفع شد و او بلافاصله به بیمارستان انتقال پیدا کرد.

او که در یکی از مجهزترین بیمارستان‌های کپنهاگ بستری شد، در این مدت تحت مراقب ویژه قرار داشته و اکنون با انتشار پیامی، از همه کسانی که در این مدت جویای احوالش بودند، تشکر کرد.

او در صفحه اینستاگرامش نوشت:" سلام به همه. تشکر زیاد به خاطر احوالپرسی‌های دلچسب و فوق العاده‌تان و پیام‌هایی که از سراسر دنیا فرستادید. این پیام‌ها برای من و خانواده‌ام اهمیت زیادی داشت.

علی رغم این اتفاق، حال من خوب است. همچنان باید در بیمارستان آزمایشاتی را پشت سر بگذارم اما در کل خوب هستم.

حالا در دیدارهای بعدی پسران تیم دانمارک را تشویق می کنم. برای موفق بازی کن دانمارک."

 

 

در این بین نشریه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت خبر داد که اریکسن که از غذاهای بیمارستان راضی نبود، در تماس با پِر توستسن، آشپز تیم ملی دانمارک، از او خواست تا برایش پیتزا بفرستد.

در واقع توستسن خود صاحب رستورانی است که پیتزاهای معروفی دارد و از همین رستوران پیتزایی برای اریکسن که در طبقه 14 بیمارستان بستری است، فرستاد.

دیدگاهها